Bilinçli makyaj: 50 TL'den ucuz hayat kurtaran makyaj malzemeleriMakyaj malzemelerine servet harcamak istemeyenler buraya! Moda haftalarında gördüğün en yeni makyaj trendlerini uygun fiyatlı ürünlürle  yapmak istemez misin? Aydınlık ten makyajından tut da mat dudak makyajı modasını uygun fiyatlı ürünlerle kolaylıkla yapabilirsin. Şimdi sana 50 TL'nin altındaki hayat kurtatırıcı makyaj malzemelerini açıklıyoruz.

Mat ruj

Mat ruj trendini duymayan kalmamıştır. Sen de serin sonbahar günlerinde dudakların mat ve iddialı renkler denemek istiyorsan mutlaka NYX mağazasına göz atmalısın. NYX Soft Matte Lip Cream rujları sayesinde bu makyaj trendini uygun fiyatlı ürünlerle takip edebilirsin.

BB Krem

Yoğun fondöten görünümünden hoşlanmayanlar veya günlük makyajında fresh ve kusursuz bir görünüm isteyenlerin eli BB kreme gidiyor. Eğer sen piyasadaki BB kremleri fiyatlarından şikayetçiysen bir de Garnier'e bakmalısın. Garnier BB krem, cildini anında nemlendirir, renk eşitsizliğini ortadan kaldırır ve sana gün boyu kusursuz bir cilt görünümü sunar. Daha ne olsun? 

Aydınlık ten makyajı

Şimdi bahsedeceğimiz ürünün pratikliğini pahalı ürünlerde bile bulamazsın! Stick highlighter sayesinde ne makyaj fırçasına ne de süngerine ihtiyacın kalmayacak. Elmacık kemiklerinin üzerine, kaş üzerine ve burun kemiğine uygulayacağın aydınlatıcı sayesinde ışıl ışıl görüneceksin. Strobing tekniğini Maybelline New York Master Strobing Stick sayesinde uygun fiyata kolayca uygulayabilirsin.

Kontür tekniği

Yüz hatlarını ortaya çıkarmak makyaj malzemelerine tonla para vermene gerek yok. NYX Sculpt & Highlight Face Duo sayesinde elmacık kemiklerini ortaya çıkarabilir, o çok beğendiğin Kim Kardashian makyajını yapabilirsin!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Garnier BB Krem 50 ml - Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı

Nyx Soft Matte Lip Cream Abu Dhabi

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Garnier BB Krem 50 ml - Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı

Nyx Soft Matte Lip Cream Abu Dhabi