Birce Akalay'dan öğrendiğimiz 5 güzellik sırrıBaşarılı oyuncu Birce Akalay'ın tarzını çok beğeniyoruz! Kendine has stili ve makyaj tarzı ile en büyük ilham kaynaklarımızdan olan Birce, Instagram sayfasından bizlere ders veriyor. Şimdi güzel oyunucunun sosyal medya hesabını yakın markajımıza alıyoruz. Bakalım Birce Akalay'dan öğrendiğimiz makyaj sırları neler?

Dumanlı göz makyajı

Birce Akalay, günlük hayatında yoğun göz makyajı yapmasa da özel çekimlerde çarpıcı makyajlara yer veriyor. Bu çekimce gördüğümüz kızıl kiremit tonlarındaki makyaj tarzı Birce'ye çok yakışmış. Sen de sonbaharda kuruyan yaprakların rengini gözlerine yansıtarak soğuyan havaya ayak uydurabilirsin.

Doğal şekillendirilmiş kaşları

Son yıllarda popüler olan doğal kaş trendini Birce Akalay da yakından takip ediyor. Kalın ve gür kaşlarını doğal kullanan Birce, böylece olduğundan daha genç ve fresh bir görünüm yakalıyor. Sen de kaşlarını aldırmak yerine aralardaki boşlukları doldurarak kaşlarını yukarı doğru sabitleyebilirsin.

Dolgun dudakları

Birce Akalay'ın doğal dolgun dudakları sayesinde her makyajında dikkat çekiyor. Eğer sen Birce kadar şanslı değilsen dudak parlatıcısı kullanarak daha dolgun dudaklara sahip olabilirsin. Unutma, parlak dudaklar mat dudaklara göre her zaman daha dolgun görünecektir.

Nude gözler

Birce Akalay, belirgin yüz hatları sayesinde her makyaj stili ile havalı görünmeyi başarıyor. Bu makyajında ise sadece maskara kullanılan göz makyajı dikkatimizi çekti. Sen de cildini sadece bronzer ile ısıtarak gözlerini maskara ile ortaya çıkarabilirsin.

Pürüzsüz teni

Biri pürüzsüz bir ten mi dedi? Birce Akalay, yoğun dizi ve sinema setlerine rağmen cilt temizliğine dikkat ederek kusursuz bir tenin keyfini çıkarıyor. Sen de makyaj temizliğine ve günlük cilt bakımına dikkat ederek pürüzsüz bri tene kavuşabilirsin. 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Color Tattoo Göz Farı 05 Eternal Gold

L'Oréal Paris True Match

LOréal Paris Ruj Kalıcı Etkili - Infaillible 113 Invincible Sable

Maybelline New York Lash Sensational Maskara Siyah

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Color Tattoo Göz Farı 05 Eternal Gold

L'Oréal Paris True Match

LOréal Paris Ruj Kalıcı Etkili - Infaillible 113 Invincible Sable

Maybelline New York Lash Sensational Maskara Siyah