Biri ofis güzelliği mi dedi?: Kate Middleton'dan öğrenecek çok şey var!Cambridge Düşesi, Kate Middleton , her zaman çarpıcı görünüyor. Artık onun imza görünümü haline gelen parlak saçları, kusursuz cildi, pembemsi yanakları ve dumanlı göz makyajıyla doğal makyajıyla herkesi kendine hayran bırakıyor. Her ne kadar kendi ekibinden de biraz yardım alsa da, Kate Middleton, makyajının büyük bir kısmını bizzat kendisi yapıyormuş (buna düğünü de dâhil!).

Neyse ki, Catherine'in bu etkileyici görünümü sadece genlerle alakalı değil, tabii ki bazı ufak ipuçları var! Sabahları işe gitmeden önce makyaj konusunu dert etmene gerek kalmayacak bu ipuçlarına mutlaka göz atmalısın!

Düşes'in makyaj stili

Konu ofis saatleri oldu mu başarılarımızla ve stilimizle fark yaratmak isteriz. İşte tam da bu nedenden stil sahibi prenses Kate Middleton'dan ilham almak bizim için oldukça önemli.

Ten makyajı:

Her zaman oldukça sade görünen düşesimizin ten makyajını elde etmek için ihtiyacımız olan tel şey bir CC krem. CC kreminle ten rengini eşitle ve işte hazırsın. Fondötenlerin ardına gizlenmene gerek yok.

Allık dokunuşları:

Oldukça sade makyajlara yönelen Kate allık görünümleri ile ön plana çıkmayı tercih ediyor. Şeftali ve gül tonları ise bunun için ideal yardımcıları! Sen de elmacık kemiklerinin üzerine uygulayacağın gül tonlarındaki allığınla tenine sıcaklık katmayı unutma.

Ufak detaylar:

Ufak detaylara gelince, Cambridge Düşesi, maskarasız çıkmam diyenlerden. Bazen gözünü çerçevelediği bazense yalnızca üst kirpik çizgisine uyguladığı eyelinerı ile ilgiyi bakışlarına çekmeyi seviyor. Nude tonlar ise dudak makyajındaki vazgeçilmezi.

İlham almak için sabırsızlanıyoruz!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancôme Oje Blanc

Lancome Miracle Cushion Fondöten

Lancôme Shine Lover 346 Ruj

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancôme Oje Blanc

Lancome Miracle Cushion Fondöten

Lancôme Shine Lover 346 Ruj