Biri zarafet mi dedi?: Kate Bosworth'u yakından inceliyoruzAmerikalı başarılı oyuncu Kate Bosworth, güzelliği ile bizleri büyülemeye devam ediyor. Beyaz tenli oyuncu katıldığı etklinlikte nude elbisesi ve turuncu dudakları ile oldukça zarif görünüyor. Beyaz tenli kadınlara çok yakışmayacağını düşündüğümüz bu elbise Kate'in üzerine harika görünüyor! Şimdi Kate Bosworth'un bu elbiseyi nasıl kombinlediğine yakıdnan bakıyoruz. Stil ipuçları ve makyaj önerileri için okumaya devam et. 

Nude elbisesi ile Kate Bosworth

 

Kate Bosworth, bronz tonlarındaki nude elbisesi içinde adeta zarafet dersi veriyor. Üst kısmı vücuduna oturan, etek kısmı ise daha kabarık olan bu elbise, Kate'e çok yakışmış. Bronz nude elbisesini altın rengi parlak ayakkabısı ve çantası ile kombinleyen Kate büyük bir risk almış görünüyor. Moda severler tarafından çok kombinlenmeyen bu iki renk, Kate'in üzerinde kusursuz görünüyor. Belli ki işin sırrı dengede! Sen de birlikte güzel olmayacağını düşündüğün farklı renkleri dengeleyerek, mükemmel bir uyum yakalayabilirsin. Ne dersin?

Turuncu dudak modası

 

Beyaz tenlilerin bu sene mutlaka denemesi gereken ruj renkerinin başında turuncu geliyor. Özellikle davetlerde turuncu rujunu sürerek farkını ortaya koyabilirsin. Parlak ve canlı turuncu dudaklar, seni olduğundan daha enerjik gösterecektir. Kate Bosworth, turuncu dudaklarını ortaya çıkarmak için göz makyajında sadeliği tercih etti. Sen de turuncu rujunu dengelemek için göz makyajında sadece maskara kullanmalısın. Ten makyajında ise önce ıslak bitişli fondötenini sür daha sonra şeftali rengi allığını uygula! Böylece hem zarif hem de enerjik görünebilirsin. 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LANCOME 01 HYPNOSE

L'Oréal Paris Ruj - Color Rıche 238 Orange After

L'Oréal Paris Color Riche Allık 160 Peach

Lancôme Grandiôse Liner Eyeliner

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LANCOME 01 HYPNOSE

L'Oréal Paris Ruj - Color Rıche 238 Orange After

L'Oréal Paris Color Riche Allık 160 Peach

Lancôme Grandiôse Liner Eyeliner