Blogger savaşları: Kristina Bazan Vs. Chiara Ferragni

Dünyaca ünlü iki bloggerın karşı karşıya geleceğini hiç tahmin etmezdik; Chiara Ferragni ve Kristina Bazan! İkisi de çok meşhur ve ikisini de çok seviyoruz. Bu sefer söz konusu sosyal medyadaki takipçi sayısı rekabeti değil; tamamen tarzları, makyajları ve saçlarıyla ilgili. Sürekli davetten davete, ülkeden ülkeye koşuşturma içinde olan bu iki güzel blogger, bu yoğunluk arasında güzel kalmayı nasıl başarabiliyorlar bilemiyoruz ama her zaman tarz ve güzel göründükleri bir gerçek.
L'Oréal Paris sponsorluğundaki 68. Cannes Film Festivali'ne katılırken, Chiara ve Kristina'nın nasıl bir makyaj ve stil tercih ettiklerine detaylı bir inceleme yapalım.

Kristina Bazan

Beyaz elbisesi içerisinde kuğu gibi görünen Kristina, parıltılı takılarıyla sanki ışıltısına ışıltı katmış! Elbisesine kontrast renkteki siyah ojesi ise oldukça cesur bir seçim olmuş. Yandan ayırdığı, hafif ıslak görünümlü, uçları dalgalı ombreli saçları da güzelliğini pekiştirmiş. Gelelim makyajının detaylarına; önemli davetlere en çok yakışan, ''dumanlı göz makyajı'' ve kuyruklu eyelinerı ünlü bloggerın gözlerini daha da ortaya çıkarmış. Yoğun göz makyajını dengelemek için de nude tonda bir dudak parlatıcısıyla yetinmiş.

Chiara Ferragni

Chiara'nın davet için seçtiği elbisesi, bize baharı anımsatıyor! Renkli çiçek işlemeli elbisesini, kuş tüyü şeklindeki gümüş küpesiyle tamamlayan güzel blogger, saçlarını ise Kristina gibi yandan ve dalgalı şekilde kullanmış, ama Chiara'nın dalgaları daha sık ve biraz ''plaj dalgaları'' havası da yok değil. Makyaj tercihi ise, geçmişteki Hollywood yıldızlarına gönderme yapıyor. Kırmızı rujunun parlaklığını ve yoğunluğunu, sade bir göz makyajıyla dengelemiş. Ama tabii ki upuzun kirpiklerini de unutmamak gerek. Sen de onun bu görünümünü takma kirpik etkisi olan bir maskarayla oluşturabilirsin.

Şimdi jüri sensin!

Kristina Bazan da, Chiara Ferragni de kusursuz görünüyorlar! Biz aralarından birini seçmekte çok zorlandık. Sen olsan, hangi bloggerın makyaj stilini tercih ederdin?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Eyeliner Siyah Master Duo 01

Maybelline Göz Farı - Ombretto Quaddiam Glow Purple Drama 01

L'Oreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj Blake's Pure Red CP15

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Eyeliner Siyah Master Duo 01

Maybelline Göz Farı - Ombretto Quaddiam Glow Purple Drama 01

L'Oreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj Blake's Pure Red CP15