Bloggerların sosyal medyayı çalkalayan sahte çanta kavgasına yakından bakıyoruz!Kabul edelim hepimiz sosyal medyanın bağımlısıyız. Sabah uyandığımızda - ne kadar geç kalırsak kalalım- önce elimiz telefona gidiyor. Bugüne kadar sosyal medyadan öğrendiğimiz güzellik sırlarını seninle paylaştık, bugün ise bambaşka bir yanıyla karşındayız! Sosyal medyanın gerçek, fazla gerçek yönü yüzünden bloggerların kavgası deşifre oldu. Nur Bilen Yavuzer'in paylaştığı snap sonrasında bloggerlar kendini tartışmanın içinde buldu. 

 

 

 

İzlediğin üzere Ferhan Talib ve Begüm Toprak, blogger Merve Özkaynak'ın videosunu izleyip dedikodu yapıyorlar. Sosyal medyada günlük hayatını paylaşan Nur Bilen Yavuzer de arkadaşları ile yaptığı sohbeti Snapchat'ten belli ki iyi niyeti ile paylaşıyor ama işler beklediği gibi iyi gitmiyor.

Olayların büyümesi ile oldukça üzüldüğünü belirten Nur Bilen Yavuzer bu sohbeti sosyal medyadan paylaşarak hatanın kendisinde olduğunu söylüyor.

 

 

Merve Özkaynak'tan özür dileyen Nur Bilen Yavuzer olayların bir önce sakinleşmesini istedi ama maalesef konu hemen kapanmadı.

 

 

Konuşmanın ana karaktlerinden olan Iconjane yani Ferhan Talib ise her insanın dedikodu yaptığını sadece bunun paylaşılmasının şanssızlık olduğunu söyledi.

 

 

Şimdi tartışmanın öbür cephesine yani Merve Özkaynak'a bakalım. Snapchat üzerinden çantasının sahte olmadığını açıklayan Merve, Instagram'dan paylaştığı özlü söz ile adeta dedikodusunu yapanlara mesaj gönderdi.

 

 

Sosyal medyanın gücünü bir kere daha görmüş olduk. Günlük hayatından paylaştığın böyle ufak konuşmalar senin de başına dert olabilir, dikkatli olmakta fayda var. Söz konusu Fashion Week stilini aşağıya ekliyor, yorumu sana bırakıyoruz!

 

 

 

Bizim yorumumuzsa basit! Güzellik, stil ve bakım ipuçlarını severek takip ettiğimiz Nur Bilen Yavuzer, Merve Özkaynak ve Ferhan Talibi hep bir arada işleri ile görmeyi umut ediyoruz!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.