Brit Awards 2015 özel: En havalı güzellik stilleriKırmızı halı etkinlikleri hız kesmiyor. Oscar ve Grammy ödüllerinden sonra sıra Brit Awards gecesindeydi ve yıldızlar 25 Şubat gecesi Londra'da kırmızı halı üzerinde göz kamaştırdılar. It girl'ler ise kırmızı halının parıldamasının asıl sebebiydi. Rita Ora, FKA Twigs, Noomi Rapace, Taylor Swift ve Karlie Kloss Brit Awards'un senenin en havalı etkinliklerinden birine dönüşmesini sağladı. Hal böyle olunca yıldızların stillerinden ilham almak için radarlarımızı etkinliğe çevirdik!

Karlie'nin minimal stili

Bu seromoni için, L'Oréal Paris'in 22 yaşındaki güzellik elçisi Tom Ford imzalı siyah beyaz bir elbise tercih etti. Hem sade hem gösterişli stili ile bizi kendine bir kez daha hayran bıraktı. Karlie makyajında da minimallikten vazgeçmedi ve kusursuz ten makyajını ışıltılı nude dudakları ve hafif göz makyajı ile tamamladı.

Taylor Swift'in retro makyajı

Retro makyaj stillerinden vazgeçemeyen Taylor o gece de kırmızı rujun ve kedi gözü makyajının cazibesinden yardım aldı. Sarışın yıldızın makyajındaki vintage esintisine hayran kaldık.

Cara Delevigne'in dumanlı gözleri

Havalı sarışın dumanlı göz makyajı ile geceye damgasını vurdu. Sezonun trendi nude dudakları da bakışlarının ön plana çıkmasına yardımcı oldu. İddialı stilleri ile görmeye alışık olduğumuz Cara'nın cüretkar göz makyajına bayıldık!

FKA Twigs'in ışıltılı göz makyajı

Işıltılı göz makyajları bir kaç sezondur podyumların ve kırmızı halının favorileri arasında. FKA Twigs'de bu trendi beğeniyor olmalı ki Brit Awards gecesinde nude dudakları ile kombinleyerek harika bir denge yakaladı.

Noomi Rapace'in pembe dudakları

Pembe dudaklar Oscar gecesine de damga vurmuştu. Bu sefer Noomi Rapace pembe dudakların cazibesini Brit Awards gecesine taşıdı. Bizce harika bir seçim oldu!

Rita Ora'nın bronz teni

Rita Ora platin saçlarını kontrast bir şekilde bronz bir ten makyajı ile kombinledi. Bize göre fazlasıyla iddialı olan bu stili nude dudakları ve yoğun dumanlı bakışları ile tamamladı.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris Infallible Fondöten 230 Miel

Loreal Paris False Lash Butterfly Intenza Maskara Siyah

Loreal Paris Ruj Caresse 06 Aphrodite Scarlet

Loreal Paris Color Riche Quad Göz Farı E4 Absolute Taupe

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris Infallible Fondöten 230 Miel

Loreal Paris False Lash Butterfly Intenza Maskara Siyah

Loreal Paris Ruj Caresse 06 Aphrodite Scarlet

Loreal Paris Color Riche Quad Göz Farı E4 Absolute Taupe