Bu 4 oje rengi bronz tenine çok yakışacak!Yazın en sevdiğimiz yanı bronzlaşmak! Tabii ki güneş koruyuculu bronzlaşmak! Rengi açılan saçlar, bronzer’a gerek kalmayan makyajlar ve harika renkli ojeler bizim favorilerimiz! Özellikle oje açısından sonsuz renk seçeneğine sahibiz. Peki bronz ten rengine en uygun oje renkleri hangileri? Bakalım hangileriymiş!

 

1.Canlı renkler

Ten rengin koyu olduğu için canlı renkler sana çok yakışacaktır. Mesela narçiçeği! Bu çarpıcı renk bronz ten renginde harika şekilde ön plana çıkacak. Hatta pediküründe de kullanarak sandaletlerinle harika bir uyum elde edebilirsin!

 

2.Beyaz oje

Beyaz renk trendi bu sezon da bizi etkilemeye devam ediyor. Özellikle bronz tende inanılmaz şık görünen beyaz oje mat ya da parlak olması fark etmeksizin, oldukça dikkat çekici.

 

Beyaz ojeyi uygularken oldukça dikkat edip, ilk katın iyice kurumasını bekledikten sonra ikinci katı uygulamanı öneririz.

 

3.Kırmızı oje

Klasik ama vazgeçilmez oje renklerinden kırmızı, çekici görünümüyle bronz teninde ‘’ben buradayım!’’ diyecek! Daha canlı bir kırmızı oje görünümü için iki kat oje uyguladıktan sonra tırnak cilası uygulayabilirsin.

 

4.Fuşya tırnaklar

Mevsim yaz olduğuna göre farklı renklere de şans tanıyabilirsin! Fuşya renginde bir ojeyle tırnaklarına hiç olmadığı kadar canlılık katabilirsin. 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Oje Color Show 354

Maybelline Oje Color Show 130

Maybelline New York Color Show Oje 15 Candy Apple

Nyx Girls Oje Sandals

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Oje Color Show 354

Maybelline Oje Color Show 130

Maybelline New York Color Show Oje 15 Candy Apple

Nyx Girls Oje Sandals