Bu hafta Instagram'da paylaşılan en iyi makyajlar!Instagram’dan artık modayı, makyajı, ünlülerin özel hayatını kısaca her şeyi takip edebiliyoruz! Ünlüler, makyaj bloggerları her hafta makyajlarını Instagram üzerinden paylaşıyorlar. Bu hafta paylaşılan en güzel makyajları senin için belirledik. Bakalım senin favorin hangisi?

Nikkie Tutorials

Başarılı makyaj bloggerı Nikkie tam bir aydınlatıcı bağımlısı! Neredeyse her makyajında bolca highlighter kullanan Nikkie, bu sonbahar makyajı ile bizi kendine hayran bıraktı. Koyu yeşil kuyruklu eyeliner ve kızıl göz makyajı ile yeni sezonun trendlerini bir arada kullandı. Sen de sonbahar mevsiminde farklı renklere şans vermelisin.

Gigi Hadid

Başarılı model Gigi Hadid, strobing trendinin öncülerinden biri! Sokak stili ile karşımıza çıkan Gigi, beyaz uzun ceketi ile çok şık görünüyor. Gece makyajına bronz tonları ile ışıltı katan başarılı model, ten makyajında ise aydınlık görünümleri tercih ediyor.

Fahriye Evcen

Güzelliği ile hayran kaldığımız Fahriye Evcen, dumanlı göz makyajı ile beğenimizi topladı! Genellikle sade ve minimal makyajları seven Fahriye Evcen, sonbahar makyajında yoğun göz makyajı ve bronzer ikilisini tercih etti. Sen de sonbahar akşamlarında bu makyaj stiline bir şans verebilirsin.

Sinem Kobal

Genç ve enerjik makyaj stillerini tercih eden Sinem Kobal, sonbahar makyajında ışıltılı farı tercih etti. Hacimli kirpikleri ve kahverengi göz makyajı ile kendine hayran bırakan Sinem, bu stili pembe allığı ile tamamladı. Sen de sonbahar mevsiminde yüzüne canlılık katmak için pembe allık sürebilirsin.

Samantha Ravndahl

Makyaj videoları ile bizlere ilham olan Samantha, kusursuz cilt makyajının sırlarını bizlerle paylaşıyor. Sivilce ciltlere özel yaptığı bu makyaj ile bizlere yardımcı olan başarılı blogger, Instagram’dan bizlere makyaj dersi veriyor. Sen de sonbahar mevsiminde mat ten makyajı yapmak istiyorsan Samantha’dan ilham alabilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancome Miracle Cushion Fondöten

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

Maybelline New York The Blushed Nudes Far Paleti

Urban Decay Afterglow Highlighter Fireball

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancome Miracle Cushion Fondöten

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

Maybelline New York The Blushed Nudes Far Paleti

Urban Decay Afterglow Highlighter Fireball