Bu yazın en rahat kombini: Ünlülerin elbise tercihleri

Yazın en rahat kombini kuşkusuz, elbiseler! Büyüklerimizin dediği gibi efil efil elbiseler, bizi güneşin kavurucu sıcağından koruyup, rahat bir gün geçirmemizi sağlıyor. Bunların yanı sıra günlük hayatımızda da şık görünmemize yardımcı olan bu kombinleri biz çok seviyoruz. Şimdi senin için bu yazın en şık elbise kombinlerini seçiyoruz. Ünlülerden ilham aldığımız elbise kombinleri ile sen de çok şık görüneceksin.

Karlie Kloss

Başarılı model Karlie Kloss, midi boy elbisesi ve kanvas ayakkabısı ile oldukça rahat görünüyor! Üzerinde ufak çiçek desenleri olan bu elbise, 2016 yaz trendlerinin başında geliyor. Okula veya işe giderken de rahatlıkla giyebileceğin bu elbise ile sen de Karlie gibi şık görünebilirsin. L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Karlie Kloss, efil efil elbisesi ile hem bizlerin hem de annelerin çok beğeneceği bir kombine imza atmış.

Hailey Baldwin

Kendine has tarzı ile beğenimizi toplayan Hailey Baldwin, New York sokaklarında yeşil ince kadife görünümlü elbisesi ile karşımıza çıktı. Zarf modelindeki elbisesini zarif aksesuarları ile tamamlayan başarılı model oldukça çekici görünüyor. Sen de bu yaz gündüzden geceye yapacağın kombinlerde kadife görünümlü elbiselere yer verebilirsin. Bu elbiseleri gündüz sandaletler ile, akşamları da topuklu ayakkabılar ile tamamlayabilirsin.

Bianca Balti

L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Bianca Balti, Cannes sokaklarında çiçekleri elbisesi ile içimizi açtı! Kırmızı gül desenleri ile kaplı bu elbiseye adeta ba yıl dık! Elbisesine uygun çiçekli sandaletleri ile hem rahat hem de oldukça şık bir kombin yakalayan Bianca'nın stilini sen de mutlaka kopyalamalısın. Özellikle yaz festivallerine giderken bu stilinden ilham alabilirsin.

Olivia Palermo

Tarzını her zaman beğendiğimiz Olivia, şifon elbisesi ile çok şık görünüyor. Beline taktığı kemer ile farklı bir tarz yakalayan Olivia, bu kombinini babetleri ile tamamladı. Sen de bu tarz şifon elbiseleri yaz davetlerinde veya konserlerde giyebilirsin. Bu tarz elbiseler ile nasıl makyaj yapabilirim diye düşünüyorsan sana ufak bir kopya verelim: Olivia Palermo, şifon elbisesini nude ruju ve şeftali tonlarındaki allığı ile tamamlayarak oldukça fresh bir görünüm yakaladı.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Ruj Kalıcı Etkili - Infaillible 113 Invincible Sable

L'Oréal Paris Color Riche Allık 160 Peach

L'Oréal Paris Nude Magique Cushion Fondöten 06 Rose Beige

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Ruj Kalıcı Etkili - Infaillible 113 Invincible Sable

L'Oréal Paris Color Riche Allık 160 Peach

L'Oréal Paris Nude Magique Cushion Fondöten 06 Rose Beige