Bunu evde dene: Nina Dobrev'in parlak ten makyajıAktris Nina Dobrev katıldığı 'Let's Be Cops' galasında, parıldadı. Havalı saçları ve bronz makyajı ile, Nina doğal güzelliğini vurguladı. Yazın sonlarına doğru yaklaşıyorken, cilt tonumuza sıcaklık katmak için Nina'nın altın ışıltısını güzellik rutinimize adapte etmeliyiz. Adımlarımızı takip ederek ışıldamaya hazırlan!

Bronz baz

Nina'nın kusursuz, dengeli cildi hafif yansımalı likit bir fondötenle elde edilebilir. Ürünü temiz bir makyaj fırçasıyla cildine uygula ve doğal bir görünüm için dağıt. Cildine sağlıklı bir ışıltı katmak için, aydınlatıcından yardım al. Koyu göz altı halkalarını aydınlat ve cilt kusurlarını maskele. Ürünü parmağınla dağıt ve fondöteninle karışmasını bekle. İkili bronzerının açık tonunu yüzüne uygulayarak doğal bir bronzluk etkisi yakala. Küçük ve yuvarlak bir fırçayla yanaklarını konturlamak içinse ikili bronzerındaki koyu tondan yardım al.

Işıltılı gözler

Parmakların yardımıyla göz kapaklarına bronz bir far sür ve bir far fırçası yardımıyla dağıt. Işığı yansıtacak altın tonlarındaki farını ise gözlerinin iç kısımlarına uygula. Daha koyu bir bronz farı ise kaş kemiğinin üzerine sür.
Göz makyajını, iki kat siyah maskarayla tamamla.

Parlak nude dudaklar

Nude bir dudak parlatıcısı ile fresh görünümünü tamamla. Sana uygun nude ruj tonu için, cilt tonunla doğal dudak tonun arasında bir renge yönel. Dudaklarını, şeffaf bir dudak kalemi ile çerçeveleyerek başla. Dudak kalemin kendini belli etmese de, rujunun dağılmasını önleyecek ve kalıcılığı arttıracak.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Glam Bronze Pudra 102 Harmon

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Glam Bronze Pudra 102 Harmon