Burcu Esmersoy'un doğal güzelliğini vurgulayan 5 instagram paylaşımı

Bizler güzelliği ile büyüleyen Burcu Esmersoy'a yakından bakmaya var mısın? Makyajıyla, saçıyla, stili ile adeta yerli ikonumuz olan Burcu Esmersoy, Instagram'da en çok takipçisi olan Türk ünlülerden biri! Şimdi ünlü sunucunun Instagram hesabını yakın markajımıza alıyoruz. Makyajının sırlarını, ipuçlarını, stil anahtarlarını senin için deşifre ediyoruz. Sen de Burcu Esmersoy gibi havalı görünmek istiyorsan okumaya devam et.

 

Işıltılı ten

 

Burcu Esmersoy ışıltılı ten makyajı sayesinde böyle canlı ve enerjik görünüyor. 2016 yılının en popüler makyaj trendi olan strobing tekniği, seni de böyle canlı ve aydınlık gösterecektir. Islak bitişli ten makyajını elde etmek için cildinin yüksek yerlerine aydınlatıcını sürmelisin. Elmacık kemikleri, kaş kemiği, burnunun üzeri ve çene ucunu aydınlatarak sen de Burcu gibi enerjik görünebilirsin.

Editörün önerisi: Aydınlatıcını lokal olarak uygulamak istemiyorsan fondötenin ile karıştırıp cildine sürebilirsin.

Doğal tonlardaki makyajı

 

Burcu Esmersoy, makyaj yaptığında genellikle doğal ve soft tonları tercih ediyor. Açık tenine çok yakışan gül kuruları ve toprak renklerini kullanan Burcu, bu makyaj stili ile bizlerin beğenisini topladı. Kontür tekniği ile yüz hatlarını belirginleştiren başarılı sunucu belli ki makyaj trendlerini yakından takip ediyor. 

 

Festival stili

 

 

Kim demiş festival makyajı sadece festivallerde yapılır diye? Burcu Esmersoy, festival görünümünü günlük hayatına da yansıtıyor. Düşük omuzlu bluzu ve kaşlarının üzerine yapıştırdığı stickerlar ile tam festival enerjisini yansıtan başarılı sunucu, makyajında her zaman olduğu gibi doğallığı ön plana çıkarıyor. Sen de maskara, BB krem ve nude rujunla festival enerjisini makyajına yansıtabilirsin. 

 

Sokak stili

 

Başarılı sunucunun sokak stiline gelince oldukça genç ve modern bir tarz görüyoruz. Burcu yüksek bel kot şortu ve beyazlı mavili üstü ile bizlerin adeta içini açtı! Sezonun en trend parçalarından beyaz sneakers ile bu stilini tamamlayan Burcu Esmersoy, nasıl giyinmesi gerektiğini iyi biliyor. 

 

Burcu Esmersoy ve kırmızı dudakları

 

Burcu Esmersoy makyaj yaptığında abartılı ve yoğun görünümlerden uzak duruyor. Minimal ve etkili makyaj tarzını seven Burcu, kırmızı rujunu sadece maskara ile tamamlamayı tercih ediyor. Sen de günlük makyajında kırmızı ruj süreceğin zamanlar gözlerine daha az makyaj yapmalısın. Böylece aynaya baktığında daha genç ve taze bir sen göreceksin!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Lumi Magique Makyaj Altı Baz

LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11

L'Oréal Paris Nude Magique Cushion Fondöten 06 Rose Beige

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Lumi Magique Makyaj Altı Baz

LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11

L'Oréal Paris Nude Magique Cushion Fondöten 06 Rose Beige