Cadılar Bayramı'nda ünlüler ne giydi?

Bu hafta sonu en çok konuşulan etkinlik kuşkusuz Cadılar Bayramı oldu! Dünyanın dört bir yanında kutlanan bu bayram Türkiye'de de ünlüler tarafından çok sevildi. Şimdi makyaj.com olarak ünlülerin en beğendiğimiz 5 kostümünü seninle paylaşıyoruz. Sen de özel kostüm partilerinde aşağıdaki görünümlerden ilham alabilirsin!

Şeyma Subaşı

 

 

Her giydiği ile kendi tarzını ortaya koyan Şeyma Subaşı, Cadılar Bayramı'nda da iddialı görünümü ile bizleri büyüledi. Glitter makyajını çok beğendiğimiz Şeyma, mavi peruğu ile zor tanınıyordu. Parlak metalik dudakları ile önümüzdeki sezonun makyaj trendlerini yansıtan başarılı isim, her zaman olduğu gibi bütün gözleri üzerinde topladı.

Kylie Jenner

 

Une photo publiée par Kylie (@kyliejenner) le

 

Bu yıl Cadılar Bayramı'nda en çok konuştuğumuz isim Kylie Jenner oldu. Ne yalan söyleyelim, biz Kylie Jenner'ı bu görünümü ile çok beğendik. Makyaj stili, kıyafetleri hatta dansı ile tıpa tıp Christina Aguilera'ya benzeyen Kylie, belli ki bu görünüm için sıkı hazırlanmış. 90'lı yılların makyaj trendlerini birebir yansıtan Kylie Jenner bizi adeta zaman tüneline götürdü.

Emily Ratajkowski

 

Her zaman çekici ve seksi görünen Emily Ratajkowski, Cadılar Bayramı için Kleopatra oldu! Siyah küt saçları, altın tonlarındaki makyajı ve nude dudakları ile bizi antik çağlara götüren Emily, bu görünümü ile yine çekici olmayı başardı!

Sara Sampaio

 

 

Başarılı model Sara Sampaio'yu tanıyabilen var mı? Halka filmindeki Samara'ya benzeyen Sara, itiraf edelim bizi çok korkuttu! Genellikle ünlü, güzel ve çekici karakterlere benzeyen ünlülerin arasında çılgın tercihi ile bizleri şaşırtan Sara, en dikkat çeken isimlerden biri oldu. Sen de kostüm partisine giderken arkadaşlarını korkutmak istersen bu karaktere bir göz atabilirsin.

Taylor Hill

 

 

Melek yüzlü Taylor Hill, Cadılar Bayramı'nda şeytan oldu! Siyah dumanlı göz makyajı, mat siyah dudakları ve belirgin kaşları ile şeytan karakterinde bile güzel görünmeyi başaran Taylor, katıldığı partide çok dikkat çekti. 

BONUS: Paris Hilton

 

 

Kırmızı Başlıklı Kız kostümü ile çok sempatik görünen Paris Hilton'u biz çok beğendik. Ona çok yakışan bu karakter ile partinin en dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Sen de arkadaşlarınla yapacağın kostüm partilerinde bu tarz masal karakterlerinden birini canlandırarak herkesi çocukluğuna götürebilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancôme Shine Lover 160 Ruj

YVES SAINT LAURENT COUTURE VARIATION 10T 01

L’Oréal Paris Infallible Sculpt Palette Nu Es02

Maybelline New York Color Sensational Vivid Matte 35 Rebel Red

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancôme Shine Lover 160 Ruj

YVES SAINT LAURENT COUTURE VARIATION 10T 01

L’Oréal Paris Infallible Sculpt Palette Nu Es02

Maybelline New York Color Sensational Vivid Matte 35 Rebel Red