Café Society New York Galası: Kırmızı halının şıkları

Geçtiğimiz Mayıs ayında, Cannes Film Festivali'nde ilk gösterimi yapılan, Woody Allen'ın yönetmenliğini yaptığı Café Society filminin New York gösterimi de 13 Temmuz'da gerçekleşti. Gala gecesinin kırmızı halısı ise ünlülerin şıklığına sahne oldu. Bakalım gecenin en dikkat çeken isimleri kimler olmuş?

 


Kristen Stewart

 

Kırmızı halının asi yüzü tabii ki genç aktris Kristen Stewart oldu. Grunge tarzıyla davetlerde boy gösteren Kristen Stewart, bu kez de stilinden taviz vermedi. Chanel imzalı elbisesini, belirgin kaşları ve siyah göz kalemi ile buğulu bir görünüm kazandırdığı makyajıyla tamamladı.

 

Blake Lively

Gecenin en şıkı diyebiliriz! Blake Lively, Carolina Herrera imzalı gri üzerine pembe pom pomlar olan, derin dekolteli elbisesi, pudra pembesi rengindeki topuklu ayakkabıları ile muhteşem görünüyordu! Bronz ten makyajı, pembe ruju ve yarım topladığı saçları da görünümüne harika bir hava kattı.

 

Heidi Klum

Süper model Heidi Klum, gecede siyahın asaletini tercih eden isimlerdendi. İnce askılı, siyah-beyaz desenli elbisesini, gümüş rengi clutch'ı ve son dönemin trendy ayakkabı modellerinden siyah sandaletlerle tamamladı.

 

Dakota Fanning

Genç aktris Dakota Fanning de galaya katılan isimler arasındaydı. Siyah, diz altı bir elbise giyen Dakota, kıyafetini ise yana ayırdığı doğal saçları ve ''no makeup'' dediğimiz yok gibi görünen makyajıyla tamamladı.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet