Sıra sende: Çağla Şikel ve çekici göz makyajıTürk kızları bilir, bir dönemin fırtınalar estiren trendsetter'ı Çağla Şikeldi. Bodrum'da küçücük bikinileri ve fit vücuduyla salındığı günlerde pek çok kızımız onun gibi olmayı dilemiştir. Biz gelelim kendi konumuza. Hakan Akkaya defilesinde görüntülenen Çağla Şikel'in seksi kedi makyajını kopyalamak istesen, seni aşağıya davet ediyoruz!

SIRA SENDE

Birinci adım:

Öncelikle bu pırıltılı smokey makyajın en önemli adımı, bronz bir ten. Bunun için bu hali hazırda tatilde olduğun bir gün uygulamanı öneririz. Bronzluğunu parlatmak için, L'Oréal Glam Bronze Duo Brunes 102 bronzerı yüzüne yuvarlak büyük bir fırçayla uygula.

İkinci adım:

Elmacık kemiklerini öne çıkarmak için bronz allığını kemiklerin üstüne, küçük ve dar bir fırçayla uygulayabilirsin.

Üçüncü adım:

Gözlerde smokey eye etkisini baskın olarak hissetmeye hazır mısın? Bunun ilk adımı olarak Color Riche Quad E4 Marron Glacé paletindeki en açık rengi, göz kapaklarına uygula.

Dördüncü adım:

Kaş kemiklerine ve göz kapaklarının uç dış köşelerine fırça yardımıyla paletteki kahve rengi uygula ve iki rengi temiz bir fırçayla, göz kapakların üstünde karıştırarak dağıt.

Beşinci adım:

Kirpik diplerine eyelinerını dikkatlice uygula. Tam kontrol sağlamak istiyorsan, kalemin ucunu fırçaya batırdıktan sonra uygulamayı fırçayla yapabilirsin. Ardından alt kirpik diplerine siyah göz kalemi uygula ve yine fırça yardımıyla dumanlı bir görüntü elde et.

Altıncı adım:

Kaş kavisinin altına çok hafifçe beyaz kalemi dokundurup daha sonra fırça yardımıyla dağıtmak, kaşların altını aydınlatabilirsin. Ardından iki kat siyah maskara uygulayarak göz makyajını tamamla.

Son olarak dudaklarına nude tonlarda bir ruj uygula ve makyajını tamamla.

Bu seksi makyajı, yaz gecelerinde bir partide siyah elbiseyle tamamlayabilirsin. Saçlarını sıkıca toplamak ve sallantılı altın rengi küpeler takmak, dikkati tamamen yüzüne, dolayısıyla makyajına çekecektir. Yani kedi gözlerine. Mrrr!

Moda:

1) Bu seksi makyajı, yaz gecelerinde bir partide siyah elbiseyle tamamlayabilirsin.

2) Saçlarını sıkıca toplamak ve sallantılı altın rengi küpeler takmak, dikkati tamamen yüzüne, dolayısıyla makyajına çekecektir. Yani kedi gözlerine. Mrrr!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

VOLUME MILLION LASHES MASKARA

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

VOLUME MILLION LASHES MASKARA