Candice Swanepoel'in kusursuz ten makyajından esinlenVictoria's Secret meleği Candice Swanepoel geçtiğimiz günlerde katıldığı Maxim Hot 100 davetinde göz kamaştırdı. Siyah deri elbisesini, cat-eye göz makyajıyla kombinleyen Candice şovun odak noktası oldu. Baştan ayağa beğendiğimiz stilini senin için inceledik. Önerilerimizi takip ederek gecenin süpermodeli olmaya hazırlan.

Kusursuz kontur uygulaması

Candice'in ön plana çıkan yüz şeklini kendi yüzünde elde etmek için, kontur uygulamasına yönelmelisin. Alnının ortasına, burun kemiğine ve çene bölgene aydınlatıcı uygula. Az miktarda aydınlatıcıyı da gözaltlarına uygula. Normal fondöteninden iki ton koyu krem bronzerı, elmacık kemiklerinin altına, şakaklarına ve çene kemiğine kalın bir kontur çizgisi şeklinde uygula. Aynı ürünü az miktarda da burnunun yanlarından kaşlarına doğru ince bir kontur çizgisi şeklinde sür. Son olarak temiz bir fondöten fırçasıyla, ten rengine uygun fondöteni yüzüne uygula ve kontur çizgilerini nazikçe dağıtarak doğal bir görünüm elde et.

Dumanlı cat-eye makyajı

Candice'in çekici bakışlarını yakalamak için, açılı bir fırçayla siyah jel eyelinerını üst ve alt kirpik çizgine uygulamalısın. Eyelinerını, içeriden dışa doğru kirpik çizgine olabildiğince yakın bir şekilde sür. Gözlerinin dış köşesine geldiğinde eyeliner çizgini nazikçe yukarı doğru devam ettir. Işıltılı gümüş tonlarındaki farını göz kapaklarına uygula ve aynı far tonunun birkaç ton koyusunu gözlerinin dışına doğru dağıtarak derinlik yarat. Kaş kemiğine ve gözlerinin iç köşelerine aydınlatıcı uygulayarak göz makyajını tamamla.

Meleklere taş çıkartıyorsun!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris - Superliner Göz Kalemi Intense Black

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris - Superliner Göz Kalemi Intense Black