Cannes 2016: Kristina Bazan'ın kuyruklu göz makyajı

L'Oréal Paris sponsorluğunda gerçekleşen 69. Cannes Film Festivali, kırmızı halı görünümleri ile büyülemeye devam ediyor. 12 Mayıs Perşembe günü kırmızı halıda yürüyen L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Kristina Bazan, güzelliği ve makyaj stili ile gecenin en dikkat çeken konuklarından biriydi. Uzun siyah elbisesi ve siyah kuyruklu göz makyajı ile nefes kesen Kristina'nın görünümüne yakından bakıyoruz. Eğer sen de vurgulu bakışları seviyorsan, aşağıdaki adımları takip ederek bu makyajı elde edebilirsin.

1. Adım: Kusursuz ten görünümü

Davet makyajlarında, kusursuz ten görünümü senin gizli kurtarıcındır. Bu nedenle makyajına başlamadan önce cildini nemlendir. Daha sonra fondötenini tampon hareketlerle yüzünün ortasından kenarlarına doğru iyice yay. Yağlı bir tenin varsa, transparan pudra ile fondötenini sabitleyebilirsin.

2. Adım: Kuyruklu göz makyajı

Kristina Bazan'ın vurgulu göz makyajı için öncelikle kirpiklerinin sonundan dışarıya doğru siyah farın ile kuyruğunu belirle. Daha sonra üst göz kapağının tamamına, siyah farını sür. Son olarak, kuyruğundan göz kapağına doğru farını birleştir. Sen de Kristina Bazan gibi tek renk far kullanarak daha pratik bir göz makyajı yapabilirsin. Alt kirpik diplerine de koyu füme farını ince bir şerit halinde uygulamayı unutma.

Göz makyajını iki kat maskara ile tamamlayabilirsin.

3. Adım: Nude dudaklar

Kristina Bazan, vurgulu göz makyajını nude ruju ile dengeledi. Sen de makyajında gözlerini ön plana çıkardığında, dudaklarında doğal renkleri tercih etmelisin. Dudaklarına nude rujunu uyguladıktan sonra hazırsın! Kristina Bazan'dan ilham alarak yaptığın bu makyaj ile arkadaşlarının dikkatini çekeceğine eminiz!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Lumi Magique Makyaj Altı Baz 0

Color Riche Quad Göz Farı E5

Loreal Paris False Lash Butterfly Intenza Maskara Siyah

L'Oréal Paris True Match

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Lumi Magique Makyaj Altı Baz 0

Color Riche Quad Göz Farı E5

Loreal Paris False Lash Butterfly Intenza Maskara Siyah

L'Oréal Paris True Match