Cannes'da vahşi temalı parti: Yıldız yağmuruL'Oréal Paris sponsorluğunda gerçekleşen Cannes Film Festivali, kırmızı halı görünümlerinin dışında eğlencesi ile de bizlerin dikkatini çekiyor. 16 Mart 2016 Pazartesi günü gerçekleşen Chopard Wild partisi ile eğlenen ünlü yıldızlar, vahşi görünümleri ile oldukça şık görünmeyi başardılar. Sen de farklı temalara sahip partilere gidiyorsan, ünlülerin bu görünümlerden kopya çekebilirsin.

Natasha Poly

Başarılı model, Cannes Film Festivali bünyesinde gerçekleşen partiye leopar desenli gümüş elbisesi ile katıldı. Mini elbisesi ile çekici ve vahşi görünen L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Natasha Poly, partinin temasına uygun görünüyordu. Makyajında ise senenin trendi olan strobing tekniğini tercih eden başarılı model, elmacık kemiklerini aydınlatarak yüz hatlarını vurguladı.

Kristina Bazan

L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Kristina Bazan, yeşil ve bordo elbisesi ile farklı ve şık görünüyor. Bu görünümü lacivert küpeleri ve kedi göz makyajı ile birleştiren Kristina, gecenin en özgün kombinlerinden birini yarattı. Sen de renkleri birbiri ile karıştırmaktan korkmamalısın. Kristina Bazan, makyajında mat bir ten görünümü ve vurgulu göz makyajı ile bizden tam puan aldı.

Poppy Delevingne

MET Galası'nda karşımıza çıkan gümüş rengi elbiseler popülerliğini devam ettiriyor. Son olarak Cannes Film Festivali'nde karşımıza çıkan gümüş rengi elbiseleri beli ki önümüzdeki günlerde oldukça sık göreceğiz. Poppy Delevingne, elbisesini kırmızı ruju ile tamamlayarak vahşi görünümünü tamamladı. Canlı ve göz kamaştıran ruju ile Poppy gece boyu ilgi odağı oldu.

Sonam Kapoor

 

Başarılı oyuncu Sonam Kapoor, kabarık elbiseleri çok seviyor! Esmer teni ve kendine has stili ile ne giyse kendine yakıştırabilen L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Sonaam Kapoor, Cannes Film Festivali bünyesinde gerçekleşen bu partiye, siyah saten görünümlü kabarık elbisesi ile katıldı. Saten uzun eldivenleri ile vahşi ve vintage bir stil yakalayan Sonam Kapoor her zamanki gibi çok şık!

Paris Hilton

Kusursuz fiziği ile dikkat çeken Paris Hilton, beyaz uzun elbisesi ile oldukça zarif görünüyordu. Makyajında hacimli kirpiklerini ve siyah göz makyajını öne çıkaran Paris, dudaklarında ise nude ruj tercih etti. Sen de vurgulu göz makyajını nude veya açık pembe rujun ile dengeleyebilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris True Match

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

L'Oréal Paris Super Liner Smokissime Siyah No: 100

L'Oréal Paris Color Rıche 364 16 Place Ven

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris True Match

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

L'Oréal Paris Super Liner Smokissime Siyah No: 100

L'Oréal Paris Color Rıche 364 16 Place Ven