Cannes Film Festivali 2014: En güzel esmerlerSenenin en dikkat çekici etkinliği, L'Oréal Paris sponsorluğunda düzenlenecek olan 68. Cannes Film Festivali yaklaşıyor! 13-24 Mayıs arası La Croisette'te gerçekleşecek olan festival öncesi, 2014 Cannes'da göz kamaştırmış olan esmerlere birlikte göz atmaya ve makyajlarını incelemeye ne dersin?

Eva Longoria:

Eva Longoria, 67. Cannes Film Festivali'nde pudra rengi elbisesiyle çok asil ve sade görünüyor. Nude rujunu kahverengi dumanlı göz makyajıyla tamamlayan aktris gibi sen de esmer tenini nude tonlarla öne çıkarabilir, bronzlaştırıcı pudrayla yüzüne kontur verebilirsin.

Adèle Exarchopoulos:

Akdenizli görünümüne sahip Fransız oyuncu, Yunan kökenlerine sahip. Esmer tenini ortaya çıkarırken gri tonlarında bir göz makyajıyla kedi bakışları elde etmiş. Dolgun dudaklarını ise nude rujuyla vurgulamış.

Aishwarya Rai:

Hint güzeli Aishwarya Rai, mavi gözlerini gri-mavi tonlarında bir göz makyajıyla vurgularken nude dudakları tercih eden yıldızlardan. Kirpiklerini kıvrık bir biçimde kullanarak öne çıkaran oyuncu, cildinde aydınlatıcı ve şeftali rengi allıkla hoş bir ışık yakalamış.

Freida Pinto:

Bir başka Hint güzeli, L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Freida Pinto, göz alıcı kırmızı elbisesini füme dumanlı göz makyajı ve nude dudaklarla tamamlamış.

Monica Belluci:

Yıllar geçmesine rağmen asil güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen efsanevi İtalyan oyuncu Monica Belluci de makyajda nude modasına uyanlardan. Gözlerine açık kahve tonlarıyla vurgu katan Belluci, aydınlık bir ten ve açık pembe dudaklarla kırmızı elbisesini abartısız bir biçimde bütünlemiş.

Sonam Kapoor:

En güzel Hint yıldızlardan Sonam Kapoor, siyah elbisesini kırmızı ruju ve elegan topuzuyla tamamlayarak çok doğru bir seçim yaptığını kanıtlıyor. Ne de olsa, esmer ten ve saçlara en çok yakışan renklerden biri mat, ateş kırmızısı ruj. Sen de onun gibi kalıcı ve mat kırmızı dudaklar için, ruj öncesinde dudaklarını kırmızı dudak kalemiyle boyayabilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Superliner Mat-matic 01 Ultra Black

Loreal Paris Ruj Collection Privee Cp6 Mauve Tint

Loreal Paris False Lash Butterfly Intenza Maskara Siyah

L'Oreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj Blake's Pure Red CP15

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Superliner Mat-matic 01 Ultra Black

Loreal Paris Ruj Collection Privee Cp6 Mauve Tint

Loreal Paris False Lash Butterfly Intenza Maskara Siyah

L'Oreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj Blake's Pure Red CP15