Cara Delevingne Brezilya'da: Günlük şıklık mı yoksa kırmızı halı ışıltısı mı?

Cara Delevingne, son dönemin en eğlenceli modellerinden biri. Onu kameralara poz verirken yaptığı komik suratlarla tanıyoruz. Yüzünü birçok değişik şekle sokabiliyor ve bunu yaparken bile harika görünüyor. Cara, şöhret oyununun hayranı değil. Brezilya'ya yaptığı son gezisinde hem hayranları ile bir araya gelerek hem de kırmızı halıda gazetecilere poz vererek aralarında denge kurmayı başardı.

Asıl önemli soru şu: Cara'nın göz alıcı kırmızı halı stilini mi yoksa rahat ve şık günlük görünümünü mü tercih edersin?

Parlak vs gündelik

Kırmızı halı stili her zaman cazibeli olmalı. Hem oldukça şık hem de sonrasında süpermarkete gidecek kadar rahat olabilirsin. Bu, Cara'nın son birkaç yıldır çok iyi uyguladığı bir stil. Makyajında ise, kaşlarını şekillendirip boyadığında zaten işin büyük bir kısmını halletmiş oluyor. Üzerindeki yeşil lame üst ile denge kurmak için dumanlı göz makyajını ve yanaklarına çok az bronzlaştırıcı pudra sürmeyi tercih etmiş.

Yeşil metalik kıyafetiyle ilgili anılarına baktığımızda, geçmişte giydiği aynı renk elbiseyle 2012 yılında "Yılın modeli" seçilmişti. Öte yandan yırtık şort rahat günlerde giyilebilecek şık parçalardan biri. Cara ise rahat kıyafetlerin kraliçesi!

İki kıyafeti karşılaştırdığımızda Cara yırtık kot şortu ve belinden bağladığı atlet ile çok iyi bir kombinasyon yapmış. Ya da biz hala sıcak yaz günlerinin özlemini çekiyoruz... Neyse böyle rahat bir kıyafetle ağaca bile tırmanabilirsin ya da dilediğin gibi hareket edebilirsin.

Karar

Hafta sonu hızla yaklaşırken ve yaz mevsimi de kapımıza dayanmışken, Cara'nın kırmızı halı stili belki de daha çok kazanmayı hak ediyor. Yine de karar senin!

Yüzüne ağırlık yapmadan pürüzsüz bir görünüm veren BB kremini sür ve bütün gün ne yapmak istiyorsan onun keyfini çıkar!

Cara'nın stilleri hakkında sen ne düşünüyorsun?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Mascara Vefc Waterproof 01

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Mascara Vefc Waterproof 01