Cara Delevingne: 4 adımda kahve buğulu makyajını elde etModellerin süperstarı Cara Delevingne, farklı güzelliği ve çılgın pozlarıyla hep gündemde. Kalın kaşları, sarı saçları ve bebeksi yüzüyle toprak tonlarını kendini çok yakıştırıyor. Bu tonlarda yapılmış buğulu göz makyajı tabii ki radarımıza takıldı. Sen de Cara'nın makyajından ilham almak ister misin?

Sıra sende

Yaramaz model Cara'nın bakır ve toprak tonlarıyla yaptığı makyajını dört kolay adımda elde edebilirsin.

Birinci adım:

Cildini pürüzsüzleştirmek ve ona ışıltı katmak için tenine fondöten uygulayarak makyajına başla. Fondöteni ufak bir fırçayla, yuvarlak hareketler yaparak tenine yedir. Şeftali rengi bir allıkla yanaklarını renklendir.

İkinci adım:

Makyajının kalıcı olması için, ilk olarak göz kapaklarına primer uygula. Ardından, orta boy ve sık kılları olan bir far fırçasını kahverengi fara batır ve göz kapaklarının ortasından sürmeye başlayarak, dış köşelerine irice bir kuyruk çiz. Üst ve alt kirpik diplerine kahverengi bir göz kalemi uygula. Alt kirpik diplerindeki kahverengi kalemi, aplikatör yardımıyla nazikçe dağıt. Tek kat siyah maskarayla göz makyajını tamamla.

Üçüncü adım:

Kaşlarınla aynı tonda bir kaş farını, eğik uçlu bir fırça yardımıyla uygulayarak ifadeni daha vurgulu hale getir.

Dördüncü adım:

Dudaklarına nude renkte bir kalemle çerçeve çiz ve koyu ten renginde bir ruj sür.

Bu makyaj, sonbaharın renkleriyle süper gidecek!

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Touche Eclat Kapatıcı

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Touche Eclat Kapatıcı