Cara Delevingne: Kahve saçlarına kahve göz makyajıDeli dolu model Cara Delevingne; farklı güzelliği, özgür duruşu ve sempatikliğiyle hep gündemde. Geçtiğimiz günlerde kaşları açtırmanın gereksizliğine dikkat çeken ünlü modeli alkışlıyoruz! Sarı saçlarını kahverengine boyatmaya karar veren ünlü modeli, eyeliner ve kahverengi farla görüntüledik. Sen de Cara'nın makyajından ilham almak ister misin?

Sıra sende

Yeni nesil Kate Moss olarak nitelendirilen Cara'nın toprak tonlarıyla yaptığı makyajı için adımlarımızı izle!

Birinci adım:

Cildini pürüzsüzleştirmek ve ışıldamasını sağlamak için tenine primer uygulayarak makyajına başla. Ardından hafif yapıda bir fondöteni orta boy bir fırçayla, yuvarlak hareketler yaparak tenine yedir. Bronz pudrayı elmacık kemiklerinin altına uygulayarak yüz hatlarını Cara gibi belirgin hale getir.

İkinci adım:

Göz makyajında da kalıcılığı yakalamak için, öncelikle göz kapaklarına primer uygula. Ardından, orta boy ve sık kılları olan bir far fırçasını kahverengi fara batır ve göz kapaklarının dış kısımlarına fırçanın yassı kısmıyla farı sürmeye başlayarak bir kuyruk şekli oluştur. Üst kirpik diplerine orta kalınlıkta, kuyruklu eyeliner çek. İki kat siyah maskara sürerek göz makyajını tamamla.

Üçüncü adım:

Kaşlarınla aynı tonda bir kaş farını, eğik uçlu bir fırça yardımıyla uygulayarak ifadeni daha vurgulu hale getir.

Dördüncü adım:

Dudaklarını renksiz bir lipstickle nemlendir.

Bu kahve farla birleştirilmiş kedi gözü makyajı, hem gündelik kullanıma, hem de gece kullanımına çok uygun!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Couture Eye Palette 02 5'li Far Paleti

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Couture Eye Palette 02 5'li Far Paleti