Cara Delevingne Suicide Squad Galası'nda göz kamaştırdı!Başarılı model ve oyuncu Cara Delevingne, son rol aldığı Suicide Squad filminin galasına katıldı. Yeni saçları ile katıldığı galada oldukça dikkat çene Cara, güzelliği ile herkesi büyüledi. Mavi gözlerine uygun makyajı ile kırmızı halıya damga vuran Cara'yı yakından inceliyoruz. Aşağıdaki adımları takip ederek sen de bu makyajı elde edebilirsin. 

1. Adım: Ten makyajı

 

Kusursuz ten makyajı için öncelikle cildini nemlendir daha sonra fondötenini uygulamaya başla. 2016 yaz trendlerinden olan ıslak ten görünümü için makyaj süngerini önce ıslat daha sonra fondötenini uygula. Böylece daha canlı ve ıslak bitişli bir ten görünümü elde edeceksin. 

2. Dumanlı göz makyajı

 

Dumanlı göz makyajı denildiğine aklına siyah, kahverengi geliyorsa bu sefer biraz tarzını değiştirmelisin. Cara Delevignge'in tercih ettiği pembe-kahverengi dumanlı göz makyajı ile çok fakrlı görüneceksin. Göz kapağına kahverengi farını uygula, katlanma çizgine de pembe farını sür. İki fakrlı rengi birbirine karıştırarak çok güzel bir uyum yakalayabilirsin. 

3- Bronz ten makyajı

 

Bronz ten makyajı, açık veya orta cilt tonuna sahip olanlar için adeta kurtarıcı makyaj taktiği! Sen de elmacık kemiklerinin üzerine, alın çizgine, çenene ve hafifçe burun ucuna bronzer uygulayarak plajdan yeni gelmiş gibi görünebilirsin.

4- Nude dudaklar

 

Cara Delevingne, dumanlı göz makyajını nude dudakları ile dengelemeyi tercih etti. Sen de yoğun makyaj yaptığın günlerde dudaklarında toprak tonlarını tercih ederek daha doğal görünebilirsin. Ayrıca, nude tonların dudakları olduğundan daha kalın gösterdiğini de unutmamalısın. 

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YVES SAINT LAURENT GÖZ FARI

Yves Saint Laurent Le Teint Touche Eclat 09

Yves Saint Laurent Les Sahariennes Bronzer Pudra

YSL LUXURIOUS MASCARA FOR FALSE LASH EFFECT

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YVES SAINT LAURENT GÖZ FARI

Yves Saint Laurent Le Teint Touche Eclat 09

Yves Saint Laurent Les Sahariennes Bronzer Pudra

YSL LUXURIOUS MASCARA FOR FALSE LASH EFFECT