Cara Delevingne: Vazgeçilmez makyaj malzemesi ne?İngiliz bebek yüzlü model Cara Delevingne; doğal güzelliği, özgür duruşu ve deli dolu halleriyle hep gündemde. Ünlü model, her zaman bakımlı ve güzel görünüyor. Üstelik bunu yaparken çok eğleniyor! Peki sırrı sence ne?

Sıra sende

2014'ün en çok kazanan modeli Cara'dan kopya çekmek serbest!

Bir taşla üç kuş!

Gözler:

Büyük, mavi gözlerine nasıl bir makyaj yapsa yakışan Cara'nın doğuştan şanslı olduğunu kabul ediyoruz. Ancak ışıldayan ve gülen gözlerinin bir sırrı olduğu gerçeğini de göz ardı etmemek gerekiyor: Yves Saint Laurent Touche Eclat! Bu muhteşem aydınlatıcıyı göz altlarına, göz kenarlarına ve kaş altlarına noktalar halinde uygulayıp parmaklarınla nazikçe dağıttığında, aynı parlak görünüme kavuştuğunu göreceksin.

Ten:

Cara, muhteşem tenini öne çıkarmak ve elmacık kemiklerine vurgu yapmak için yine Touche Eclat'yı tercih ediyor. Sen de yanak bölgene ve gülme çizgilerine aynı şekilde uygulama yaparsan anında daha fresh bir görünüm elde edeceğin kesin!

Dudaklar:

Kendiliğinden "duckface"e sahip olan Cara, bu özelliğini vurgulamak için elbette yine Touche Eclat kullanıyor. Dudak çevrene ve üst dudağının ortasında yer alan v şeklindeki ufak alana uygulama yap, dolgunlaşan dudaklarının tadını çıkar!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Touche Eclat Kapatıcı

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Touche Eclat Kapatıcı