Cara Delevingne YSL'nın yeni makyaj temsilcisi!Son yıllarda tüm moda ve kozmetik dünyasını kendine hayran bırakan Cara Delevingne, Yves Saint Laurent Beauty makyaj kampanyalarının yeni yüzü olarak seçildi! Resmi açıklama 20 Ocak günü Cara'nın katıldığı ve canlı yayınla tüm dünyada yayınlanan "YSL Loves Your Lips" partisinde yapıldı. Cara'nın bu partideki stiline ve makyajına bayıldık!

Sıra sende

Cara'nın Yves Saint Laurent partisindeki muhteşem dumanlı makyajına birkaç adımda sahip olabilirsin!

Birinci adım:

Cara'nın bebek teni için, öncelikle primer uygula. Fondöteni 5 nokta halinde parmak uçlarınla yüzüne sür ve bir fondöten fırçasıyla yuvarlak hareketler yaparak yay. Açık pembe tonlarındaki bir allığı yanaklarına uygula ve son olarak transparan pudrayla makyajını sabitle.

İkinci adım:

Göz kapaklarına da primer uygulamanın ardından, füme tonları içeren bir far paletinden orta tonu baz olarak sür. Bunu yaparken orta boy bir fırçanın yassı tarafını kullan. En koyu tonu, gözlerinin dış kısımlarına far fırçasıyla bir dokunuş yaparak uygula ve yan duran üçgen şeklinde rengi yay. Bu işlem bittiğinde belli belirsiz bir kuyruk oluşmuş olmalı. Aynı tonu gözlerinin en üst kısmına yatay bir çizgi halinde sürerek göz şeklini belirginleştir. Yine aynı farı, bu kez eğik uçlu bir fırça yardımıyla alt kirpik diplerinin dış kısımlarına sür. İki kat siyah maskarayla göz makyajını tamamla.

Üçüncü adım:

Dudaklarına renksiz bir dudak balmı uygula. Dilersen balm öncesinde diş fırçasıyla peeling yapabilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YVES SAINT LAURENT GÖZ FARI

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YVES SAINT LAURENT GÖZ FARI