Chanel Iman: 1 makyajla 2 davet!Podyumların en çekici modellerinden biri olan Chanel Iman, davetlerde de adından sıkça bahsettiriyor. Davetten davete koşan ünlü yıldız, makyajı, saçı ve kıyafetlerini bu etkinliklere başarılı bir şekilde adapte edebiliyor. Geçtiğimiz günlerde katıldığı davet ve sonrasında gerçekleşecen partiye farklı kıyafet ama aynı makyajla katılan Chanel'in her iki görüntüsünü de biz çok beğendik! Eğer sen de yakın zamanda, parti veya özel bir geceye katılmayı düşünüyorsan, bu makyaj stiline göz atmanı öneriyoruz.

Metalik makyaj

Chanel Iman'ın iki farklı etkinliğe uyarlayabildiği metalik makyajı için, siyah ve gri tonlarında bir far paletine ihtiyacın var. Üst kirpik diplerine siyah farı sürerken, kaşına doğru daha açık renkler sürmelisin. Böylece kirpik dibinden yukarıya doğru, koyudan açığa giden bir renk geçişi olacaktır. Far sürme işlemin bitince far fırçasıyla göz kapağındaki renkleri iyice karıştırmalısın.

Alt kirpik dibine önce siyah bir eyeliner çekmelisin. Daha sonra, koyu gri farını far fırçasıyla gözlerinin altına sür. Göz makyajını iki kat maskara ile tamamla.

Cilt makyajından önce mutlaka primer uygulamanı tavsiye ediyoruz, çünkü uzun süre makyajın cildinde kalacağından, parlamasını önlemen gerekiyor. Primerın emilince, ince yapılı fondöten uygulayabilirsin. Daha sonra yanaklarına ışıltılı şeftali rengi allığını sürebilirsin.

Chanel Iman dudaklarında nude ruj tercih etti. Sen de toprak tonlarında bir ruj ile makyajını tamamlayabilirsin.

İşte bu kadar! Sen de tek bir makyaj ile iki davete gidebilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Giorgio Armani Maestro Fondöten

Giorgio Armani Smooth Silk Eye Pencil

Color Riche Quad Göz Farı E5

Yves Saint Laurent Les Sahariennes Bronzer Pudra

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Giorgio Armani Maestro Fondöten

Giorgio Armani Smooth Silk Eye Pencil

Color Riche Quad Göz Farı E5

Yves Saint Laurent Les Sahariennes Bronzer Pudra