Cool ve feminen Black Opium kadınının çarpıcı makyajını yaratHer zaman daha fazlasını isteyen Black Opium kadının, genç, rock, asi ve kendinden emin duruşundan ilham alınarak hazırlanan, görünümünü ışıldatıp tüm bakışları üzerinizde toplayacak farklı bir makyaj önerisi!

Önce bakım:

Cildini içeriğindeki özel formülüyle aydınlatacak Forever Youth Liberator Serum'u avcunua yaydıktan sonra tampon hareketlerle yüzünüe uygula. Ardından Forever Youth Liberator Eye Zone Serum'u göz çevrene uygulayıp cildini canlandır.

Kusursuz ten görünümü:

Le Teint Encre De Peau Fondöten ile ışığı dağıtarak pürüzsüz bir cilt görünümü elde et. Daha sonra, göz altlarına, burun köprüne ve dudak üstüne dünyada ikonik aydınlatıcı Touche Eclat'yı uygula.

Bakışlara yoğunlaş:

Yves Saint Laurent'in üç farklı şekilde kullanılabilen benzersiz ürünü Couture Kajal ve Eyeliner Shocking ile göz makyajını tasarla. Kirpiklerine hacim kazandıracak ve takma kirpik etkisi yaratarak yoğun, sık ve uzun kirpikler yaratacak Mascara Volume Effet Faux Cils'i iki kat uygulayarak gözlerine derinlik kat.

Son dokunuş:

Özel geliştirilmiş formülüyle hem allık hem de ruj olarak kullanılabilen ve içeriğindeki özel yağlar sayesinde ışıltısını uzun süre koruyacak Baby Doll Kiss & Blush'ı dudaklarına ve yanaklarına uygulayarak görünümüne ışıltı kat.

Black Opium'un feminen ve büyüleyici kokusu ile görünümüne rock bir dokunuş kat ve makyajını tamamla!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Touche Eclat Kapatıcı

YSL Le Teint Encre de Peau

Yves Saint Laurent Kiss & Blush

Yves Saint Laurent Black Opium

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Touche Eclat Kapatıcı

YSL Le Teint Encre de Peau

Yves Saint Laurent Kiss & Blush

Yves Saint Laurent Black Opium