Cool ve feminen Black Opium kadınının parizyen ve çarpıcı makyajını yaratHer zaman daha fazlasını isteyen Black Opium kadınının, genç, rock, asi ve kendinden emin duruşundan ilham alınarak hazırlanan, görünümünü ışıldatıp tüm bakışları üzerinizde toplayacak farklı bir makyaj önerisi!

Önce bakım:

Cildine ışıltı kazandıracak Forever Youth Libetator Serum'u avcuna yaydıktan sonra tampon hareketlerle cildine uygula. Ardından, Forever Youth Libetator Eye Zone Serum'u göz çevrene uygula.

Kusursuz ten görünümü:

Yüz hatlarını belirginleştirecek ve aydınlatıcı formülüyle tenine sihirli bir dokunuş yapacak Touche Eclat Le Teint Fondöteni yüzünün merkezinden başlayarak tüm tenine uygula. Fondöten uygulamasından hemen sonra özellikle alın, çene ve göz bölgesine Touche Eclat Aydınlatıcını uygulayarak aydınlık bir görünüm elde et. Cildinde mat bir bitiş ve uzun süreli bir etki yaratacak Yves Saint Laurent Touche Eclat Poudre Compacte Radiance Perfectrice Universelle ile makyajını sabitle.

Göz alıcı bakışlar:

Kirpiklerine yoğun bir dolgunluk kazandıracak Mascara Volume Effet Faux Cils'i iki kat uygula. Ardından Yves Saint Laurent Couture Kajal'ı göz kapağına bolca uygulayıp dağıt. Dessin Des Sourcils Kaş kalemi ile göz makyajını tamamla.

Son dokunuş:

Dudaklarını renklendirecek ve sağlıkla ışıldatacak Rouge Pur Couture'ü dudaklarına hafifçe uygulayarak sofistike ve baştan çıkarıcı bir görünüm elde et.

Black Opium'un feminen ve büyüleyici kokusu ile görünümüne rock bir dokunuş kat ve makyajını tamamla!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Le Teint Touche Eclat 09

Yves Saint Laurent Touche Eclat Kapatıcı

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture 01

Yves Saint Laurent Black Opium

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Yves Saint Laurent Le Teint Touche Eclat 09

Yves Saint Laurent Touche Eclat Kapatıcı

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture 01

Yves Saint Laurent Black Opium