Critics' Choice Ödülleri: Gecedeki şıklık yarışının galibi kim oldu?Her yıl, birbirini takip eden, görkemli kırmızı halı davetleriyle başlıyor. People's Choice Ödülleri'nden ve Altın Küre Ödülleri'nden sonra şimdi de 17 Aralık Pazar gecesi, California'da düzenlenen 21. Critics' Choice Ödülleri düzenlendi.

Critics' Choice Ödülleri sinemanın en önemli başarılarından biri olarak bilinse de, etkinlikte en dikkat çeken nokta kırmızı halıdaki ünlü yıldızlardı. Bu yıl da her yıl olduğu gibi ünlüler şıklık yarışına girmiş gibi görünüyordu. Peki, bu senenin şıklık galibi kim oldu?

Pastel tonlar koyu tonlara karşı!

Geçtiğimiz senenin hakimi Marsala'nın etkileri hala devam ediyor! Bu seneki törende de ünlü yıldızların tercihi bu bordo renkten yana oldu. Aktris Krysten Ritter, Zuhair Murad imzalı, bordo tonda, dekolteli ve ışıltılı bir elbise tercih etti. Ünlü oyunu Rachel McAdams ise benzer bir seçim yaparak, aynı renkte, ince askılı Elie Saab imzalı bir elbisesini bordo tonda rujuyla tamamlamayı tercih etti.

Ürün önerisi: Lancôme Rouge In Love Lipstick 208 Ruj

Emmy Rossum, Liv Tyler ve kuyruklu göz makyajıyla dikkatleri üzerine çeken Rosie Huntington-Whiteley'nin tercihi ise bir klasik olan siyahtan yana oldu!

Ürün önerisi: L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

Bazı ünlülerse daha soft, pastel tonları tercih ettiler. Özellikle bu senenin renklerinden bebek mavisini Jennifer Aniston ve Kate Beckinsale de tercih ederek harika bir seçim yaptılar! Jennifer Aniston sade bir elbise tercih ederken, Kate Beckinsale parlak elbisesini gösterişli takılarıyla tamamladı.

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

Lancôme Rouge In Love Lipstick 208 Ruj

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

Lancôme Rouge In Love Lipstick 208 Ruj