Demi Lovato'nun evrimi: Hangi görünümü daha güzel?

Demi Lovato 23. yaşını geçtiğimiz hafta erkek arkadağı Wilmer Vladerrama ile beraber gözlerden uzakta kutladı. Genç yıldız, ünlü olduğu Disney dizisi ''Sonny'nin Yıldızı''ndan beri, hem dış görünüm hem de stil tercihleri açısından çok uzun bir yol kat etti. Onun bu değişimini zamanda ufak bir yolculuk yaparak daha yakından incelemek istedik. Bakalım Demi'nin 2012'deki ve şu anki görünümü arasında ne kadar çok fark var!

2012'deki Demi Lovato

2012'de katıldığı bir davette Demi, dar, yeşil tonlarında ve bakır yansımalı, dekolte detaylı mini bir elbise tercih etmiş. Göz makyajını ve ojelerini ise, elbisesiyle uyumlu olabilmesi için turkuaz ve bakır tonlarında seçmiş. Hacimli ve dalgalı saçlarını açık bırakarak, ne yazık ki elbisesinin detaylarını gizlemiş, ayrıca vücut tipine uygun bir elbise tercihi olmadığını da söylemezsek olmaz!

2015'deki Demi Lovato

Farklı saç stilleri söz konusu olduğunda Demi, oldukça cesaretli gözüküyor! Ama ona en çok yakışan saç kesiminin şu anki, dalgalı ve volümlü bob kesim saçları olduğunu da belirtmemiz gerekir. Demi'nin şık ve canlı saçları onun gibi yoğun yıldızlar için ideal!

Makyajına gelince ise, açık kahve tonlarındaki nude ruju, upuzun ve dolgun kirpikleri ile kusursuz şekillendirilmiş kaşları harika görünüyor! Nude ve doğal tonları tercih eden güzel yıldız, beyaz, dekolteli bluzu ve ipek, pileli eteğiyle oldukça sade bir görünüm sergiliyor.

Ve karar!

Bu aşamada biz eski Demi yerine, yeni Demi Lovato'yu tercih ediyoruz! Demi'ye koyu tonlar yakışsa da, hem göz makyajında hem de tırnaklarında aynı renkleri tercih etmesi ''aşırı uyuma'' neden olmuş! Ayrıca, iri altın tonundaki küpeleri, yüzüğü ve bileziği ile bir sürü dikkat çeken aksesuar kullanması çok fazla göze batıyor.

Ancak, geçtiğimiz hafta sergilediği görünümüyle bizim kalbimizi çalmayı başarıyor! Hoş, nude makyajı, minimum aksesuarı ve vücut tipine uygunh kıyafetiyle oldukça şık ve doğal görünüyor.

Peki sence hangi Demi daha güzel görünüyor?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

VOLUME MILLION LASHES MASKARA

Loreal Paris Color Riche Quad Göz Farı E4 Absolute Taupe

Loreal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige

LOréal Paris Brow Artist Shaper Kaş Kalemi 03 Brunette

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

VOLUME MILLION LASHES MASKARA

Loreal Paris Color Riche Quad Göz Farı E4 Absolute Taupe

Loreal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige

LOréal Paris Brow Artist Shaper Kaş Kalemi 03 Brunette