Denim on denim her yerde!: Miranda Kerr

Denim on denim stilini her yerde görüyoruz. Kot üzerine kot giyilir mi diye sorduğunu duyuyoruz ama ünlülerin bu stili üzerlerinden çıkarmıyor. Sen de yeni stilleri denemek istiyorsan bu tarz tam sana göre! Miranda Kerr'in de yakından takip ettiği bu modayı biz çok sevdik. Şimdi senin için başarılı modelin stilini yakından inceliyoruz. Bakalım sen bu modayı beğenecek misin?

Denim on denim

Kot üzerine kot olarak bilinen bu moda akımı ünlüler tarafından çok sevildi. Yaz aylarında kot ceketler, kot pantolonlar ve şortlar ile kombinlenen bu stili sen de denemelisin. Yaz akşamlarında cool ve modern görünmek için daha iyi bir stil düşünemiyoruz! Miranda Kerr bu stilini dar paça kot pantolonu ve kot gömleği ile tamamlamayı tercih etti. Yeni kestirdiği bob kesim saçları ile genç ve dinamik bir görünüm yakalayan başarılı modeli baştan aşağı çok beğendik.

Yaz makyajı

Miranda Kerr, çoğunlukla doğal makyaj stilini tercih ediyor. Sen de yaz akşamlarında ağır makyaj yerine hafif ve yok gibi duran makyajları tercih etmelisin. Bunun için ihtiyacın olan BB veya CC kremleri cildine uygula. Daha sonra ıslak görünümlü ten makyajı için elmacık kemiklerine aydınlatıcını uygula. Gözlerini dilersen Miranda Kerr gibi güneş gözlüğü ile saklayabilirsin. Eğer göz makyajı konusunda ısrarcıysan bizim tercihimiz kedi gözü makyajından yana! Kedi gözü makyajı gözlerini olduğundan daha kalkık ve büyük gösterecektir. Bu makyajı iki kat maskara ile tamamlayarak ideal yaz görünümü elde edebilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Dream Fresh Bb Krem Fair Skin

Lancôme Hypnose Doll Eyes 02 6.5ml Maskara

Urban Decay Afterglow Highlighter Aura

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Dream Fresh Bb Krem Fair Skin

Lancôme Hypnose Doll Eyes 02 6.5ml Maskara

Urban Decay Afterglow Highlighter Aura