Devlerin aşkı bitti mi?: Brad Pitt ve Angelina Jolie boşanıyor!Bu haftanın hepimizi şoke eden haberi kesinlikle Angelina Jolie ve Brad Pitt’in boşanması oldu! Uzun zamandır boşanmaları ile ilgili dedikodular basında sıkça karşımıza çıkıyordu ama çoğu zaman çift bunu yalanlıyordu. Bu hafta ise Angelina Jolie’nin boşanma davası açtığı ortaya çıktı.

 

Peki bu ayrılığın hikayesi nedir? İşte ünlü çiftin ayrılıkları hakkında her şey!

 

Bay & Bayan Pitt = Sona erdi!

 

Mr. & Mrs. Smith filminin setinde tanışmalarının ardından aşka dönüşen bu birliktelik o dönemde herkesi şoke etmişti. Brad Pitt o dönemde ünlü aktris Jennifer Aniston ile beraberdi ve Angelina ile tanışmalarının ardından Jennifer’dan ayrılma kararı aldı. Angeline ise ‘’yuva yıkıcı’’ lakabı edindi ve Jennifer Aniston’un sevenlerinin hışmına uğradı.

Birkaç yıl sonra, Jolie ve Pitt çifti ilişkilerinin şiddetli başlamasına rağmen evlat edindikleri ve öz çocukları ile birlikte son derece modern bir şekilde ilişkilerini sürdürmeye devam ettiler. Hatta 2014 yılında evlenmeye karar verip, çok gizli bir düğünle dünya evine girdiler. Düğünündeki gelin makyajı ise görülmeye değerdi! Güzel gözlerini ortaya çıkartan dumanlı göz makyajı ve dolgun dudaklarını belirginleştiren nude ruju  Angelina Jolie'ye çok yakışmıştı. Eğer sen de Angelina gibi dolgun dudaklar elde etmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

Photo credit: Pinterest

Atelier Versace tasarımı gelinliğinin duvağı ve arka kısmı ise çocuklarının çizimlerinden oluşuyordu! 

 

Yine de biz ara sıra basından boşanacaklarına yönelik dedikoduları duymaya devam ediyorduk. Angelina Jolie’nin giderek zayıflaması, Brad’in çocuklarının bakıcılarıyla yakınlaşması gibi spekülasyonların ardı arkası kesilmiyordu. Nihayet günümüze geldik ve çiftin ‘’uzlaşılamaz farklılıkları’’ nedeniyle ayrılacaklarını duyduk…

Angelina Jolie’nin Brad Pitt’in çocukları eğitme yöntemlerini desteklemediği, Brad Pitt’in aktris Marion Cotillard ya da Gwyneth Palthrow’a karşı hisler beslediği ile ilgili birçok dedikodu var ama hangisinin gerçek olduğunu ve asıl nedeni kimse bilmiyor!

 

Photo credit:Pinterest

via GIPHY

Tüm bunların sonucunda ise Jennifer Aniston’un çevresine ‘’Karmam bu kez gerçekleşti’’ dediği söyleniyor!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.