Didem Soydan: 3 adımda çekici dumanlı makyajını elde etAvrupai model Didem Soydan; dövmeleri, mavi gözleri ve sarı saçlarıyla en çok dikkat çeken isimlerden. Soydan, bu görünümünü çekici dumanlı makyajıyla tamamlamış. Sen de hem çekici hem gündelik bir makyaj arayışındaysan, bu görünümü kolayca elde edebilirsin.

Sıra sende

Didem'in dumanlı göz makyajını ofise adapte etmek için önerilerimize göz at!

Birinci adım:

Didem Soydan'ın aydınlık ve pürüzsüz teninin sırrı, aydınlatıcı bazda saklı. Bazı yüzüne 5 nokta halinde uygula ve fırçayla dağıt. Ardından, ağır bir görünümden kaçınmak için BB kremi tercih et. Didem gibi çıkık elmacık kemikleri için, bronzlaştırıcı allığı elmacık kemiklerin boyunca, dar bir fırça yardımıyla sür. Son olarak transparan pudrayla hafif dokunuşlar yaparak ten makyajını sabitle.

İkinci adım:

Soydan'ın derin bakışları için, ilk olarak far fırçasını fısfıs yöntemiyle ıslat ve kahverengi fara batır. Fırçanın çok fazla ıslanmamasına özen göster. Göz kapaklarına, kaş kemiğinin hemen altına ve alt kirpik diplerinin dış kısımlarına farı uygula. Sonrasında, siyah göz kalemini alt ve üst kirpik diplerinin iç kısımlarına uygula. Son olarak iki kat maskarayla bu günlük dumanlı göz makyajını tamamla.

İpucu: Daha derin ve yoğun bakışlar için kaşlarına kalem çekebilir, ifadeni belirginleştirebilirsin.

Üçüncü adım:

Işıl ışıl bir ten ve derin bakışların tamamlayıcısı olarak, Soydan gibi sen de açık pembe tonlarında bir ruj seçerek dudaklarına uygula.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Color Riche Quad Göz Farı P2 Tresors Caches

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Color Riche Quad Göz Farı P2 Tresors Caches