Didem Soydan'ın vazgeçemediği 5 farklı ruj tonuDidem Soydan neredeyse hergün karşımıza farklı bir ruj tonu ile çıkıyor. Makyaj yapmayı çok seven ve farklı makyaj tekniklerini deneyen başarılı model bizlere de ilham oluyor. Bugün senin için Didem Soydan'ın favori 5 rujunu belirledik. Bizim ona çok ykaıştırdığımız bu renkler bütün sarışınlara en az Didem kadar yakışacaktır. Denemeye ne dersin?

1- Kırmızı ruj

 

Didem Soydan dendiğinde aklımıza ilk olarak ikonik kırmızı dudakları geliyor. Dudak kalemi ile çervelediği dudaklarını genellikle canlı, açık kırmızı ile renklendiren Didem, sarışın kadınlara ilham kaynağı oluyor. Sen de kırmızı ruj sürdüğün günlerde kırmızı dudak kalemi ile dudak çerçeveni oluşturarak dudaklarının daha kalın görünmesini sağlayabilirsin.

2- Bordo ruj

 

Kırmızıdan sonra bordo tonlarını Didem Soydan'ın dudaklarında sık sık görüyoruz. Genellikle sade göz makyajı ile bordo rujunu süren başarılı model, bu görünümü ile bizlere adeta makyaj dersi veriyor. Sen de bordo ruj sürdüğün günlerde gözlerini daha sade bırakmalısın.

3- Kahverengi ruj

 

Kylie Jenner ile hayatımıza giren kahverengi rujları her yerde görüyoruz. Hem mat hem de saten biitşli kahverengi rujları çok sık kullanan Didem Soydan, beyaz tenine toprak renklerini çok güzel uyarlıyor. Snapchat'ten de takip ettiğimiz Didem, farklı renk rujları kullanmayı çok seviyor'

4- Nude tonlar

Didem Soydan'ı nude rujsuz düşünemiyoruz! Dudaklarını vurgulamayı seven Didem, günlük hayatında genellikle nude tondaki rujları sürüyor. Ten rengine uygun pembe alt tonlu rujları tercih eden Didem Soydan, bu makyajını genellikle sadece maskara sürerek tamamlıyor. 

5- Turuncu dudaklar

 

2016 yaz trendleri arasında gördüğümüuz turuncu rujlar, en çok sarışınlara yakışıyor! Makyaj trendlerini yakından takip eden Didem Soydan, turuncu ruju ile bizleri şaşırtmadı. En yeni trendleri sosyal medyada hayranları ile paylaşmayı seven Didem, eminiz bir çok kişinin turuncu ruj alıp kullanmasına sebep oldu.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11

L'Oréal Paris Ruj - Color Rıche 238 Orange After

Nyx Soft Matte Lip Cream Abu Dhabi

Nyx Wonder Pencil Light

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11

L'Oréal Paris Ruj - Color Rıche 238 Orange After

Nyx Soft Matte Lip Cream Abu Dhabi

Nyx Wonder Pencil Light