Dizüstü çizmeleri nasıl kombinlemeli?Sezonun en son trendi dizüstü çizmeleri her yerde görüyoruz. Elimiz almakla almamak arasında gidip geliyor. Ünlülerin sokak stilinde sık sık giydiği bu çizmeleri nasıl kombinleyeceğini bilmiyorsan doğru yerdesin. Şimdi dizüstü çizmelerini giyebileceğin 6 kombin önerisiyle karşındayız! Bakalım senin favorin hangisi olacak?

Hanım hanımcık

 

Dizüstü çizmelerini deri eteğin ve beyaz t-shirtinle spor veya günlük olarak kombinleyebilirsin. Bu kombinle hem hanım hanımcık hem de çok stil sahibi (stylish) görüneceksin. Günlük kombinini nude makyajınla tamamlamanı tavsiye ediyoruz. BB krem, maskara ve dudak parlatıcısı yeterli olacaktır. 

Editörün önerisi: Soğuk havalarda bu kombinin üzerine uzun paltonu almayı unutmamalısın.

Salaş kombin

 

Başarılı model Gigi Hadid, sezon trendlerini yakından takip ediyor. Salaş kazağı ve aynı renkte giydiği dizüstü çizmesiyle çok cool görünen Gigi, bize de ilham verdi. Sen de dizüstü çizmeni kazak-elbiselerinle giyebilirsin. Serin havalarda bu kombini siyah taytınla denemelisin.

Editörün önerisi: Salaş kombinini buğulu göz makyajıyla birleştirmeye ne dersin? Böylece makyajın ve stilin birbirini tamamlayacaktır.

Çekici görünüm

 

Dizüstü çizmelerin ne kadar çekici olduğunu fark etmişsindir. Kylie Jenner de dizüstü çizmelerin avantajından yararlananlardan... Uzun beyaz gömleği ve sıkı kemeriyle çok çekici görünen Kylie, bu görünümüyle ideal bir davet kombini yaratmış. Sen de erkek arkadaşının doğumgününe giderken bu kombini deneyebilirsin.

Çekici görünümünü desteklemek için kırmızı ruju yanına almayı unutma!

İş kadını stili

 

Dizüstü çizmelerini daha resmi ve ciddi kombinlemek istiyorsan mini elbiselerden yardım alabilirsin. Beyaz, uzun kollu triko elbisen ve siyah dizüstü çizmelerin ideal bir toplantı kombini olacaktır.

Günlük stil

 

Dizüstü çizmelerini sadece etek ve elbiseyle değil pantolonlarla da giyebilirsin. Dar kot pantolonun ve dizüstü çizmen günlük kombinin için harika bir seçenek olabilir. Bu kombini boğazlı kazağınla birleştirerek Jennifer Lopez'in bu kusursuz görünümünü de elde edebilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Glam Bronze Pudra 102 Harmon

L'Oréal Paris Lumi Magique Makyaj Altı Baz

LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Glam Bronze Pudra 102 Harmon

L'Oréal Paris Lumi Magique Makyaj Altı Baz

LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

Loreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj JLo's Pure Red CP11