Doutzen Kroes vs. Michelle Williams: Sarışınlar savaşının galibi kim?

Sezonun trendi nude makyaj ünlülerin de favorisi. Aynı tarzda makyajlarıyla New York'da görüntülenen sarışın güzeller Doutzen Kroes ve Michelle Williams, nude stilleriyle doğal güzelliklerini harmanlayarak muhteşem görünüyorlar. Hangisinden ilham almalıyız, bilemedik!

Sıra sende!

Sarışınların nude savaşını sence kim kazanacak?

Michelle takımı

Sarı kısa saçlarıyla sıradanlığa karşı bir duruş sergileyen Michelle Williamsı da nude makyajıyla görüntülüyoruz. Güzel ve başarılı oyuncu teninde BB kremin hafif etkisini tercih ederken, göz rengini ortaya çıkaracak bir göz kalemi seçmiş. Gece mavisi tonlarındaki göz kalemiyle ve hafif maskarasıyla androjen görünümüne feminenlik katmış. İki tarzı karıştırarak mükemmel bir denge yaratmasına bayıldık!

Doutzen takımı

Doğal güzelliğiyle her daim göz kamaştıran Hollandalı modeli nude makyajıyla görüntülüyoruz. Şu sıralarda anne olmaya hazırlanan Kroes, belli belirsiz ten makyajını altın rengi bir farla ve siyah maskarayla tamamlamış. Tenini pürüzsüzleştirmek için BB krem tercih eden sarışın model, anneliğin en güzel makyaj olduğunu kanıtlar nitelikle!

Jüri sensin

Doutzen Kroes mi Michelle Williams mı? Hangi sarışın güzeline nude makyaj daha çok yakışmış?

Kararını bildirmek için sen de oyunu kullan!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.