Düğün makyajı: Çağla Şikel'den ilham alDüğün gününde göz kamaştırmak istemek senin en büyük hakkın! Düğününde doğal ve sade makyajdan uzaklaşıp, koyu bordo rujunla nefes kesmeye hazır mısın? Çağla Şikel'in podyumda giydiği dantelli gelinlik ve bordo makyajı, yaz gelinlerinin hayallerini süslüyor. Eğer senin de dantelli gelinlik hayalin varsa, makyajında mutlaka baskın renkler kullanmalısın. Çağla Şikel'in fransız dalgası saçlarını, gelinliği ve koyu renk makyajı ile uyumu bizleri büyüledi. Hem modern hem de vintage görünüme sahip Çağla'yı yakından inceleyelim.

Makyaj

Çağla Şikel'in düğün makyajı tam anlamıyla kusursuz. Dumanlı göz makyajı için siyah ve gri renklerini tercih eden Çağla, kirpiklerini de bol rimel ile belirginleştirmiş. Sen de bu görüntü için dumanlı göz makyajı yazımıza göz atabilirsin. Çağla Şikel bronz tonlarındaki fondötenini pembe allık kullanarak tamamlıyor. Eğer senin Çağla Şikel gibi kemikli yüz hatların yoksa, highlighter kullanarak elmacık kemiklerini belirginleştirebilirsin. Dudaklara gelince, ünlü model dudaklarını bordo rujla ortaya çıkarmış. Sen de beyaz gelinlik ve bordo rujun uyumuna aşık olduysan, mutlaka denemelisin!

Editörden not: Bordo ruj kullanmadan önce, dudaklarını bordo dudak kalemi ile çerçevelemelisin.

Saç

Çağla Şikel, fransız dalgası yaptırdığı saçları ile romantik görüntüsünü tamamlamış. Sen de saçlarına fransız dalgasıyla topuz veya örgü yaptırabilirsin.

Şimdi sıra sende! Düğününde herkesi büyülemek istiyorsan, Çağla Şikel'in cesur makyajını uygulayabilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YVES SAINT LAURENT GÖZ FARI

Yves Saint Laurent Mascara Vefc Waterproof 01

Lancome Teint Miracle fondöten

YSL Rouge Pur Couture

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YVES SAINT LAURENT GÖZ FARI

Yves Saint Laurent Mascara Vefc Waterproof 01

Lancome Teint Miracle fondöten

YSL Rouge Pur Couture