Düğün makyajı ilhamı: Emma Watson'ın kırmızı halı görünümüÇocukluğunu çekimlerde geçiren ve adeta Harry Potter'la büyüyen İngiliz oyuncu Emma Watson, şimdilerde o günlerin meyvesini yiyor. Güzelliği, zekası ve sofistike stiliyle herkesin büyük beğenisini kazanan Watson, makyajında da aynı yolu takip ediyor. Prenses stili feminen ve sofistike bu makyaj stiline biz bayıldık! Makyajını tamamladığı elegan topuzu ve ilginç takıları ise göze çarpan diğer şık detaylar.

Sıra sende

Gelin makyajın için Emma Watson'ın elegan ve feminen görünümünden ilham almaya ne dersin?

Birinci adım:

Emma gibi pürüzsüz bir ten için öncelikle cildine primer sürerek ideal bir zemin haline getir. Ardından, ince yapılı ve doğal görünümlü bir sıvı fondöteni fırçayla yuvarlak hareketler yaparak tenine yedir. Şeftaliye dönük pembe tonlarında bir allığı yanaklarına hafifçe uygula.

İkinci adım:

Mercan renginde bir ruju dudaklarına nokta nokta hareketi yaparak küçük dokunuşlarla sür. Kadife gibi bir görünüm elde etmek içinse, ruj üstüne transparan pudra uygula.

Üçüncü adım:

Üst kirpik diplerinin iç kısımlarına ve kirpik diplerine siyah eyeliner çek. Alt kirpik diplerine ise eğik açılı bir fırçayla açık kahverengi far sür.

Dördüncü adım:

Kirpiklerini kıvırıcıyla kıvırdıktan sonra iki kat siyah maskara sür. Prensesler gibi bir gelin olmanın tadını çıkarmaya artık hazırsın!

Editörin önerisi: Emma Watson gibi zarif kulak ya da saç aksesuarları kullanarak elegan görünümünü süsleyebilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancome Artliner Laque Eyeliner

Lancome Miracle Cushion Fondöten

Lancôme Shine Lover 340 Ruj

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancome Artliner Laque Eyeliner

Lancome Miracle Cushion Fondöten

Lancôme Shine Lover 340 Ruj