Dünya güzeli Azra Akın: Yıllar içindeki değişimi

Güzelliği dünyaca tescilli, L'Oréal Paris güzellik elçisi Azra Akın, şimdilerde oyunculuk kariyerine ''Poyraz Karayel'' dizisiyle devam ediyor. Önceleri mankenlik dışında, pek çok dizide ve filmde rol alan güzel yıldız, oyunculukta da çok başarılı oldu.

2002 yılında, Miss Turkey ve Miss World birincisi olduğunda henüz 23 yaşında olan Azra Akın'ın, yıllar geçtikçe stili, saç ve makyaj tercihleri de oldukça değişime uğradı. Şimdi, masum ve sempatik genç kızdan, olgun, çekici ve güzel bir kadına dönüşümü nasıl olmuş, nasıl değişimlere uğramış biraz daha yakından bakalım.

Saç stilindeki farklılık

Azra'nın görünümündeki en dikkat çeken değişimlerden biri saçları oldu. Doğal hali kıvırcık ve koyu kahve tonundayken, radikal bir değişiklik yapıp, sezonun en trendy saç renklerinden tarçın bakırını tercih etti. Ona çok yakışan bu saç rengini, eğer şu aralar farklılık arayışındaysan, sen de deneyebilirsin.

Eskiden Azra'yı daha çok, doğal kıvırcık saçlarıyla görürdük ama artık saçları hafif dalgalı ve fönlü. Natürel bir güzelliğe sahip olduğu için, her iki saç stilini de ona çok yakıştırıyoruz!

Makyaj tercihleri

Resimdeki taç giyme töreninde olduğu gibi, önceleri yanaklarını ve dudaklarını ön plana çıkaran makyajları tercih ederken, şimdilerde, gözlerini daha belirginleştiren, toprak tonlarında makyajı tercih ediyor. En son 68. Cannes Film Festivali'nde, kırmızı halıda boy gösteren Azra Akın, saç rengine yakın tonlarda ve yüz hatlarını belirginleştiren bir makyaj stili seçmiş. Kuyruklu eyelinerla gözlerini belirginleştirmiş ve nude tondaki rujuyla da görünümünü tamamlamış.

Azra Akın'ın tarzında birçok değişim olsa da, güzelliğinden hiçbir şey kaybetmiyor. Hatta aksine, herkesi kıskandıracak şekilde güzelleşmeye devam ediyor. Peki, sence onun hangi görünümü daha güzel, eski hali mi, yoksa yeni hali mi? Hemen oylamaya ne dersin?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris Infaillible Eyeliner 301 Night Day

LOréal Paris Color Riche Quad E3 Infiniment Bronze far

Loreal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris Infaillible Eyeliner 301 Night Day

LOréal Paris Color Riche Quad E3 Infiniment Bronze far

Loreal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige