Dünyanın en güzel kadınlarından 7 güzellik alışkanlığı

Hepimizin gıptayla, hatta imrenerek baktığı ünlü yıldızların nasıl sürekli kusursuz güzellikte göründüklerini hepimiz merak ediyoruz. Aslında sadece birkaç makyaj hilesi ve güzellik tekniği ile ünlülerin bu muhteşem görünümlerine ulaşmak mümkün. Şimdi, dünyanın en güzel kadınlarının güzellik alışkanlıklarını öğrenmeye ne dersin?

 

1.Olivia Culpo

Güzelliği tescilli olan, 2012 Kainat Güzeli Olivia Culpo, pürüzsüz, aknesiz cildini düzenli olarak sebze yemeye borçlu. Ayrıca sivilcelerin oluşmasını engellemek için şekerden de uzak duruyormuş.

 

2.Blake Lively

Davetler ve galalar dışında Blake Lively, günlük hayatta da karşımıza kusursuz görünümlerle çıkıyor. Bunun sırrı ise makyaj hilesinde gizliymiş. Canlı ve ıslak ten makyajı, nude tonlarda göz farı, birkaç kat maskara ve nude tonda bir dudak parlatıcısı Blake’in günlük makyaj rutininde yer alanlarmış.

 

3.Candice Swanepoel

Victoria’s Secret meleklerinden Candice Swanepoel, her sabah yüzünü buz gibi soğuk suyla yıkıyormuş. Bu soğuk su sayesinde cildi bir anda daha canlı bir görünüme kavuşuyormuş.

 

4.Doutzen Kroes

Güzeller güzeli Doutzen Kroes, defilelerdeki kulislerden öğrendiği en iyi tavsiyenin maskara kullanmadan önce mutlaka kirpik kıvırıcı kullanmak olduğunu söylüyor. Onun kusursuz kirpiklerinin sırrı demek ki buymuş!

 

5.Jaime King

Güzel aktris Jaime King, beyaz tenine hangi renklerin uyumlu olduğunu çok iyi biliyor! Genelde yanaklarına bronzluk katmak için, bronzer yerine daha natürel bir görünüm oluşturan şeftali tonundaki allıkları tercih ediyormuş.

 

6.Jennifer Lopez

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, makyajının en önemli kısmının başlangıcı olduğunu düşünüyor. Bu nedenle makyajına başlamadan önce mutlaka nemlendirici uyguluyormuş.

 

7.Lauren Conrad

Şimdilerde yazar olan, TV ünlüsü Lauren Conrad’ın makyaj sanatçısı, Lauren’in harika göz makyajlarını yapmadan önce far fırçasını biraz ıslatıp, hafifçe nemini alıyormuş. Bizce bir denemekte yarar var!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Infaillable Lipgloss - 101 Girl On

L'Oréal Paris Color Riche Allık 160 Peach

Maybelline New York Lash Sensational Maskara Siyah

Maybelline New York Color Tattoo Nu 93 Creme De Nude

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Infaillable Lipgloss - 101 Girl On

L'Oréal Paris Color Riche Allık 160 Peach

Maybelline New York Lash Sensational Maskara Siyah

Maybelline New York Color Tattoo Nu 93 Creme De Nude