Emily Ratajkowski: Adım adım çekici makyajıPharrell'in "Blurred Lines" şarkısına çektiği klibiyle herkesin dikkatini çeken model ve oyuncu Emily Ratajkowski, 2014'te ününe ün kattı. Son olarak "Gone Girl" filminde rol alan Ratajkowski, sıradışı güzelliği ve çekici makyajıyla bizi de büyüledi!

Sıra sende


Emily'nin seksi makyajına 4 kolay adımda sen de sahip olabilirsin!

Birinci adım:

Öncelikle makyajın için uygun bir zemin yarat. Tüm yüzüne primer uygulayarak tenini pürüzsüz hale getir. Daha sonra fondöteni büyük bir fırça yardımıyla tenine uygula. Son olarak kapatıcıyla göz kapaklarına 3 dokunuş, göz altlarına 3 dokunuş, gülme çizgilerine ve dudak üstüne de birer dokunuş yap. Tampon hareketlerle ürünü cildine yedir.

İkinci adım:

Emily'nin bu makyajı için, kahve ve ışıltılı bej fara ihtiyacın olacak. Bej rengini baz olarak göz kapaklarına uygula. Uygulama yaparken orta boy bir fırçanın yassı tarafını kullan. Ardından, kahverengi farı gözlerinin dış köşelerine uygula ve dağıt. Alt kirpik diplerine de eğik açılı fırça kullanarak kahverengi far sür.

Üçüncü adım:

Dudaklarına kırmızı bir kalemle özenli bir şekilde çerçeve çiz. Aynı kalemle çerçevenin içini boya. Bu sayede rujun daha kalıcı olacaktır. Kırmızı rujunu sür ve üzerine şeffaf parlatıcı uygula.

Dördüncü adım:

Kirpiklerine iki kat hacim veren maskara sür.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Infaillible Parlatıcı 506 RedInfaillible

Maybelline Göz Farı Color Tattoo 35 On And On Bro

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Infaillible Parlatıcı 506 RedInfaillible

Maybelline Göz Farı Color Tattoo 35 On And On Bro