Emma Roberts: Spor mavi mi, bohem mavi mi?

4. Sezon finalini yapan, yeni sezonu "Hotel" için Lady Gaga'yla anlaştığını açıklayan son zamanların gözde dizisi American Horror Story, pek çok başarılı oyuncuyu izleyiciyle buluşturuyor. Emma Roberts da bu gruba dahil. Julia Roberts'ın yeğeni olan güzel aktris, yalnızca oyunculuğu ile değil stiliyle de dikkat çekiyor. Vaktini genellikle Los Angeles'da geçiren Emma'yı hem spor, hem de bohem bir görünümle yakaladık. Sence hangi haliyle daha güzel?

Sade ve cool

Emma'nın elinde kahvesi, kulağında kulaklığıyla yürüyüş yaparken tercih ettiği bu rahat stili şık olmasına engel değil. Kurtarıcı parça siyah taytını, mavi zemin üzerine lacivert çizgili bluzla tamamlamış. Her zaman kullanışlı olan çizgili desenler, pek çok şeyle giyilebilir. Maviyi bütünleyen siyah güneş gözlükleri Emma'nın sarı saçlarıyla çok güzel bir kontrast oluşturuyor. Bu da rahat tarzını şık bir görünüme çeviriyor. Koyu mavi beresi ise bayıldığımız, "serseri" bir hava yaratıyor. Çabasızca güzel görünen Emma, cool sıfatını hakediyor!

Bohem ve şık

Yine Los Angeles sokaklarında dolaşırken görüntülenen Emma, bu kez daha farklı bir stille karşımıza çıkıyor. Uzun boyu sayesinde daha da gösterişli duran elbisesi, şık bir hava yaratıyor. Çiçek desenleri ve dökümlü eteğiyle ise gypsy-vari, bohem bir tarzı yansıtıyor. Küllü sarı saçları ve gri aynalı gözlüğü, bu elbisenin "fazla bohem" olma riskini ortadan kaldırmış. Roberts'ın zeki bir insan olduğunu stilinden çok rahat anlayabildiğimizi de eklemek gerekir! Siyah botları ve mini Chanelvari çantasına gelirsek, son derece elegan ve zarif detaylar.

Jüri sensin

Kocaman gülümsemesi ve Sienna Miller'ı tahtından etmeye aday stiliyle Emma Roberts'a bayılıyoruz! Her iki görünümünü de çok beğendik. Sen ne dersin?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige