Emmy Ödülleri: Amanda Peet Vs Lena Headey

Emmy Ödül Gecesi geride kaldı ama yankıları hala devam ediyor. Gecede sadece ödüller yarışmadı, adeta kıyafetler de yarış halindeydi. Televizyon dünyasının yıldızları, günler öncesinden hazırlandıkları bu gecede adete şıklıklarını konuşturdular. Dikkatimizi çeken iki güzel oyuncu Amanda Peet ve Lena Headey kabarık uzun elbiseleri, dramatik makyaj stilleri ile benzer görüntü oluşturuyorlardı. Biz de ikisini karşı karşıya getirelim dedik! Bakalım senin favorin hangisi?

Amanda Peet

Ünlü oyuncu Amanda Peet, Emmy Ödül Töreni'ne Michael Kors marka kabarık elbisesi ile katıldı. Baştan aşağı siyah elbisesi ufak 3 boyutlu çiçeklerle kaplıydı. Göbeğinde ufak bir penceresi olan elbisesi Amanda'yı olduğundan daha zayıf gösteriyordu! Makyaj stilinde ise tercihi kırmızı rujdan yana kullanan ünlü oyuncu gözlerinde ise ince eyeliner tercih etti. Saçlarında ise, elbisesine uygun klasik tarzda topuz tercih eden Amanda'nın görüntüsünü biz çok beğendik!

Editörden not: Eğer sen de makyajında kırmızı rujunun baskın olmasını istiyorsan, göz makyajını daha sade tutmalısın.

Lena Headey

Game Of Thrones dizisinin yıldızı Lena Headey, uzun kabarık Zuhair Murad tasarımı elbise ile geceye katıldı. Pürüzsüz cildi ve koyu kestane rengi saçlarının uyumuna bayıldığımız ünlü oyuncu, derin V yaka elbisesi ile nefes kesti. Dudaklarına nude ruj uygulayan Lena, şeftali rengi allığı ile yüzüne canlılık kattı. Oldukça taze ve doğal görünen Lena Headey gecenin en şıklarından biriydi!

Biz iki oyuncunun da elbisesine, saçlarına ve makyajına bayıldık! Seçim senin, senin favorin hangisi?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancome Artliner Laque Eyeliner

Lancome Teint Miracle fondöten

False Lash Wings Maskara

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Lipsitck 04 Ruj

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancome Artliner Laque Eyeliner

Lancome Teint Miracle fondöten

False Lash Wings Maskara

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Lipsitck 04 Ruj