En yeni kankalar: Gigi Hadid ve Lily AldridgeKim demiş güzel kadınlar güzel arkadaşlar seçmez diye? Podyumların en güzel ve seksi modellerinden Lily Aldridge ve Maybelline New York'un marka yüzü Gigi Hadid'in son günlerde yediği içtiği ayrı gitmez oldu. Ünlü bir mayo firmasının yüzü olan iki ünlü model, özel hayatlarında da bol bol görüşmeye başladılar. Kısa zamanda yakınlaşan bu ikili, bizlere en yakın arkadaşların olmazsa olmaz kurallarını hatırlattı. Bu kurallara bir de Gigi ve Lily'nin gözünden bakalım.

Yakın arkadaşlar birbirileri ile uyumlu giyinir

En yakın arkadaşının senin tarzından uzak ve farklı giyinmesini istemezsin, değil mi? İstediğin zaman ondan kıyafet alabileceğin, ayakkabı değiş tokuşu yapabileceğin arkadaşlar, her zaman en yakın arkadaşlardır! Gigi ve Lily katıldıkları davetlerde uyumlu stilleri ile dikkat çekiyorlar. Belki de onlarında birbirlerinin dolabından ödünç aldıkları birşeyler vardır.

Instagram fotoğrafları

Instagrama kendi fotoğrafını yüklemekten daha güzel birşey varsa, o da en yakın arkadaşınla fotoğraf yüklemektir. Gigi ve Lily de hem Snapchat'ten hem de Instagram'dan sürekli birlikte fotoğraf paylaşıyorlar. Birbirlerine olan sevgilerini açıklamaktan çekinmeyen sıkı dostlar, birbirilerinin fotoğraflarının altına yorum yapmadan da geçmiyorlar! E, kankalık da bunu gerektirir.

Love me some G

Lily Aldridge (@lilyaldridge) tarafndan paylalan bir fotoraf ()

En yakın destekçin

En yakın arkadaşın senin en yakın destekçindir. Gece dışarı çıktığında, elinden tutup seni herkesten koruyan, yalnızlığını paylaşan arkadaşlarını herzaman yakınında tutmanı öneririz. Sadece manevi destek için değil, yüksek topuklularla yürümek için de en yakın arkadaşını yanından ayrımamalısın.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah

Maybelline New York Allık Master Heat 25 Warmcopper

Maybelline New York Color Sensational Ruj The Creamy Mattes 940 Rose Rush

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah

Maybelline New York Allık Master Heat 25 Warmcopper

Maybelline New York Color Sensational Ruj The Creamy Mattes 940 Rose Rush