En yeni stil ikonumuz: Hailey BaldwinJustin Bieber'in sevgilisi olarak hayatımıza giren ünlü model Hailey Baldwin, kısa sürede radarımıza girmeyi başardı. Sokak stilindeki şıklığı ve kendine has tarzı ile şimdiden 'geleceğin stil ikonu' olarak görülen Hailey'den öğrenecek çok şeyimiz var! Sen de Justin Bieber'in sevgilisini yakından tanımak istiyorsan, okumaya devam et!

Kendine has tarzı

Hailey Baldwin, sokak stilinde rahat ve dikkat çekici parçaları kombinlemekte oldukça başarılı. Özellikle yırtık pantalonlar tam da onun işi! Koyu sarı saçlarını örgü, atkuyruğu veya açık bırakmayı tercih eden Hailey, ayakkabı tercihinde rahat botlar, sandeletler ve babet stillerinden vazgeçmiyor. 2015 yılının yükselen trendi bomber ceketler de Hailey'in üzerinden düşmüyor. Yırtık pantalonlarını, askeri botlar ile kombinlemeyi seven ünlü model, şimdiden bizim stil ikonumuz oldu!

Makyaj stili

Sokak stilinde doğallığı benimseyen Hailey Baldwin, makyajında da minimal renkler ve sade kombinler tercih ediyor. Kırmızı halı dışında çok makyaj yapmayan ünlü model, BB krem ve maskara ile oldukça bakımlı ve güzel görünebiliyor. Cildindeki farklı renk tonlarını eşitleyen BB kremi sen de çantan da eksik etmemelisin.

Arkadaş çevresi

Hailey Baldwin, neredeyse bütün model camiasıyla yakından arkadaş! En yakın arkadaşları arasında Kendall Jenner, Kylie Jenner, Gigi Hadid ve Bella Hadid bulunan Hailey'in Justin Bieber ile yakınlaşması tesadüf olamaz!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Garnier BB Krem Light - 5 Etkili Mucizevi Nemlendirici Açık Ton

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Garnier BB Krem Light - 5 Etkili Mucizevi Nemlendirici Açık Ton

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah