Esmer güzellerin şıklık yarışı: Kylie Jenner Vs. Zendaya

Kırmızı halı davetlerinin ardı arkası kesilmiyor! 11 Nisan'da gerçekleşen, Marie Claire dergisinin davetine yıldızların şıklık yarışı damga vurdu. Kardashian ailesinin en genç üyesi Kylie Jenner ve ünlü şarkıcı, oyuncu Zendaya ise beyazlar içerisindeydi! Benzer parçalar tercih eden esmer güzellerin stil detaylarına biraz daha yakından bakmaya ne dersin?

Zendaya Coleman

Hem şarkıcı, hem de oyuncu olan Zendaya Coleman, harika kıyafet seçimleri ve makyaj stiliyle herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başarıyor. Bu kez, sarı ve beyaz tonda, Chanel marka tüvit ceketi ve büstiyerini, yüksel belli, beyaz, skinny kot pantolonu ile kombinledi. Fildişi rengindeki stilettoları ve ışıltılı yüzükleri ise kıyafetiyle harika bir uyum içerisindeydi.

Saç stili olarak, yüksek atkuyruğunu tercih eden Zendaya, makyajında ise belirgin kaşları, hacimli kirpikleri ve mat rujuyla kusursuz görünüyordu.

Kylie Jenner

Balmain imzalı, beyaz ceket ve yüksek belli pantolondan oluşan takımıyla Kylie Jenner, çok şık görünüyordu. O da Zendaya gibi fildişi stilettoları tercih etti. Kylie'nin makyajı da volümlü kirpiklerden, bakır tonlarında göz makyajından ve ışıltılı ten makyajından oluşuyordu.

Seçim senin!

Zendaya ve Kylie'nin görünümleri birbirine çok benziyor ve biz iki esmer güzel arasından seçim yapamadık. Yukarıdaki oylamamıza katılarak seçim yapmaya ne dersin?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY BROW BOX KAŞ MAKYAJ KİTİ

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY BROW BOX KAŞ MAKYAJ KİTİ

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet