Eva Mendes: Dünden bugüne değişimi

İki fotoğraf arasında tamı tamına 12 sene var. Geçen senelerin ise Eva'yı bir hayli değiştirdiğini kim inkar edebilir? 'Holy Motors' filminin başrol oyuncusunu Hollywood'da yükseldikçe, güzellik stili de olduğundan çok daha sofistike bir hale dönüştü. Ryan Gosling'in eşinin ve kızının annesinin stilindeki değişim ise merak uyandırıyor.

Eva'nın değişimindeki anahtar noktalar

Daha sağlıklı bir cilt görünümü:

Aktrisin değişimindeki ilk belirtiler cilt görünümünde oldu, bugün ise cildi her zamankinden çok daha sağlıklı ve aydınlık görünüyor... Egzersiz, alışkanlıklardaki değişim ve sağlıklı bir beslenme biçimi bu değişimin asıl sebepleri arasında.

Kalınlaşan kaşlar:

Kulağa garip gelse de kaş şekli ve kalınlığı tüm görünümünü etkileyebilir. Eva Mendes, seneler içinde natürelleşen teni, ve makyaj yardımı ile kalınlaşan ve belirginleştiren kaşları ile dikkat çekiyor. Yüz şeklini sofistikeleştirmek için en ideal yöntem...

Sofistike makyaj:

Tıpkı kaşlar gibi, iyi bir makyaj da tüm görünümünü etkileyebilir. Eva Mendes ise bunun en iyi örneği, elegan bir makyaj stili tercih etmesinin yanı sıra, Ryan Gosling'in eşi makyajında kusurlarını ustaca gizleyerek, yüz hatlarını ön plana çıkarıyor.

Katlı saç kesimi:

Eva'nın uzun göz alıcı saçları, orta uzunlukta katlı bir kesimle yenilendi ve öncekinden çok daha hacimli ve göz alıcı görünüyor.

Eva Mendes 12 sene boyunca oldukça değişti, peki sence o zaman mı şimdi mi daha etkileyici?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Glam Bronze Pudra 102 Harmon

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Glam Bronze Pudra 102 Harmon