Eyeliner-mercan dudaklar ikilisi: Sophia Bush'tan esinlendikAmerikalı güzel aktris Sophia Bush, katıldığı davetlerde her zaman dikkat çekmeyi başarıyor. Denediği makyaj stilleriyle fark yaratan minyon oyuncu, bu kez de, klasik '50'ler tarzını mercan rengiyle bütünleyerek hem klas hem de yenilikçi bir görünüm sergilemiş. Sen de bu soğuk günleri canlı dudaklarınla ve zarif eyelinerınla renklendirmek ister misin?

Sıra sende

Sophia'nın çekici eyeliner stiline ve mercan dudaklarına sahip olmak için adımlarımızı izle!

Birinci adım:

Sophia'nın pürüzsüz ve teni için, bir primerle makyajına başla. Tenine uygun tondaki hafif yapılı bir fondöteni 5 nokta halinde cildine uygula ve orta boy bir fırçayla homojen bir şekilde dağıt. Ardından, yüzüne teninden bir ton açık renkte pudra uygula. Elmacık kemiklerine şeftali tonlarında bir allık sürerek ten makyajını tamamla.

İkinci adım:

Bu iddialı ruj ile uyumlu bir stil olarak, gözlerde sadeliği tercih et. Bunun için ilk olarak göz kapaklarına primer uygulayarak, pembe farın çok açık bir tonunu sür. Jel yapılı bir eyelinerı, eğik açılı eyeliner fırçasıyla dikkatlice üst kirpik diplerine uygula. Son olarak kirpiklerini kıvırıcıyla kıvır ve iki kat siyah maskara uygula. Alt kirpiklerini de unutma.

Üçüncü adım:

Dudaklarına mercan tonunda bir ruj uygula ve fazlalılığı peçete yardımıyla temizle. Güzel aktris Yeni nesil fettan kadın stilinle dikkatleri üzerine toplamaya artık hazırsın!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Rouge Caresse Ruj 301 Dating Coral

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Rouge Caresse Ruj 301 Dating Coral