Eylül dergileri: Bu ay hangi ünlü, hangi derginin kapağında?Kahvemizi ya da çayımızı alıp, bir köşeye çekilip saatlerce dergi okumak en sevdiğimiz aktivitelerden! Eğer senin de öyleyse, belki de bizim gibi her ayın başında bir sürü dergi alıp, en sevdiğin ünlülerden ilham alıp, alışveriş sayfaları arasında kayboluyor olabilirsin!

 

Dergilerin en önemli, hatta dergi seçimlerimizde de rol oynayan özelliği ise kapakları. Bir derginin kapağında yer almak ünlü yıldızların kariyerleri açısından da çok önemli. Şimdi, bu ay hangi derginin kapağında, hangi ünlünün yer aldığını merak ediyor musun?

 

1.Tempo-Sarah Jessica Parker

Tempo dergisinin bu ayki kapağında, ünlü Sex and the City dizisinin yıldızı, stil ikonu Sarah Jessica Parker var. Siyah küçük elbisesi, nude ruju ve göz kalemiyle belirginleştirilmiş gözleriyle her zamanki gibi çok hoş görünüyor.

 

2.Cosmopolitan-Rita Ora

Ünlü şarkıcı Rita Ora, Cosmopolitan dergisinin kapağında, pembeler içerisinde görünüyor! Pudra pembe tonlarındaki tulumu, nude dudakları ve dağınık dalgalı saçları ile tam bir kapak kızı!

 

3.BeStyle-Hülya Avşar

Yaş aldıkça güzelliğine güzellik katan ünlü oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar, BeStyle dergisinin kapağında adeta ‘’Ben buradayım!’’ diyor! Güneşten açılmış gibi görünen saçlarına plaj dalgalı bir saç modeli tercih eden Hülya Avşar, güzel gözlerini ise göz kalemiyle belirginleştirmiş.

 

4.Vogue-Camila Morrone

Güzel model Camila Morrone, dünyaca ünlü moda dergisi Vogue’un kapağında yer alıyor. Biraz retrovari bir görünümde olan Camila’nın gür ve dolgun kaşları ise oldukça dikkat çekici. Sen de böyle bir kaş görünümü için kaş kaleminden yardım alabilirsin.

 

5.Marie Claire-Burcu Biricik

Geçtiğimiz günlerde dünya evine giren, güzel oyuncu Burcu Biricik, Marie Claire dergisinin kapağında siyah tulumu, gösterişli takıları ile çok güzel görünüyor. Dumanlı göz makyajı ve şeftali tonundaki allığı ise onun güzelliğine güzellik katmış!

 

6.Elele-Hande Doğandemir

Şu sıralar ‘’Hayatımın Aşkı’’ dizisinde rol alan, esmer güzel Hande Doğandemir, Elele dergisinin bu ayki kapak yüzü oldu. Muhteşem gürlükteki kaşları ve kuyruklu eyeliner’lı makyajı, siyah, çiçekli elbisesine çok yakışmış!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Colossal Kajal 2 Extra Black

Yves Saint Laurent Les Sahariennes Bronzer Pudra

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

Nyx Soft Matte Lip Cream Abu Dhabi

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Colossal Kajal 2 Extra Black

Yves Saint Laurent Les Sahariennes Bronzer Pudra

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

Nyx Soft Matte Lip Cream Abu Dhabi