Fashion Los Angeles Awards: Bella, Gigi Hadid ve daha fazlası...20 Mart Pazar günü düzenlenen Fashion Los Angeles Awards, Sunset Tower Hotel'de gerçekleşti. Söz konusu moda olunca, gecedeki şıklık yarışı ise kaçınılmazdı! Kırmızı halıda birbirinde şık görünümleriyle bizlere ilham olan ünlü yıldızların nasıl bir makyaj stili ve kıyafet kombini tercih ettiklerini merak ediyorsan, yazımızın devamına alalım seni!

Bella Hadid

Gecede ''Yılın Modeli'' ödülünü kazanan ünlü model Bella Hadid, Moschino imzalı, siyah, blazer-ceket elbisesi ve siyah stilettolarıyla gecenin hakkını veren bir görünümdeydi. Bu görünümünü ise gergin düşük topuzu, ıslak görünümlü ışıldayan makyajı ve pembe dudak parlatıcısıyla tamamladı.

Gigi Hadid

Genç model ve Maybelline New York'un yüzü Gigi Hadid, kırmızı halıda tercih ettiği kıyafetiyle herkesi şaşırttı. Kız kardeşi Bella ödülü kazansa da, tüm gözler Gigi Hadid'in üzerindeydi! 20 yaşındaki güzel model, Yanina Couture imzalı, beyaz mayo üzerine, tül, işleme detaylı elbise ve beyaz sandaletleri tercih eden Gigi, makyajında ise Maybelline New York Wooden Color Sensational 745 Wooden Brown gibi kahve tonlarında ruj seçti.

Rosie Huntington-Whiteley

Ceket-elbise kombinini tercih eden bir başka isim de Rosie Huntington-Whiteley oldu. Alexandre Vauthier imzalı, militer formdaki elbisesi, siyah stilettoları ve siyah clutch'ıyla oldukça şık görünüyordu. Bu görünümünü de doğal dalgalı saçları ve kuyruklu eyeliner'ı ile tamamladı.

Kate Hudson

Gecede ödül veren ünlülerden, aktris Kate Hudson, yüksek belli, bol pantolonu ve kısa, straples üstü ile kusursuz fiziğini gözler önüne serdi. Islak saç stilini kullanan 36 yaşındaki güzel yıldız, Maybelline New York Color Sensational 547 Pleasure me red gibi bir kırmızı rujla görünümüne muhteşem bir detay kattı.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline New York Color Sensational Ruj 547 Pleasure Me Red

Maybelline Color Sensational 745 Wooden Brown

Maybelline New York Color Sensational Dudak Parlatıcısı 150 Pink Shock

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline New York Color Sensational Ruj 547 Pleasure Me Red

Maybelline Color Sensational 745 Wooden Brown

Maybelline New York Color Sensational Dudak Parlatıcısı 150 Pink Shock